Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menzeszem...

Miért nem jön meg a menzeszem abortusz után?

Figyelt kérdés

2024.07.15.-én volt abortuszom, rá 3 hétre voltam kontroll vizsgálaton ott a doki azt mondta minden rendben van és fogamzásgátlót is írt fel nekem. Azóta most 2024.09.13.-án volt vérzésem be is vettem a fogamzásgátló tablettát és 14.-től semmi vérzés.

Ez idő alatt nem éltem nemi életet, (egyszer próbálkoztunk a párommal óvszerrel, de inkább nem folytattuk) betartottam mindent amit javasoltak pl.: csak zuhanyzás stb.

Eddig nem szedtem fogamzásgátlót soha, esetleg nem amiatt hogy sosem szedtem és most ez felborította a szervezetem?!

Eléggé össze vissza írtam mindent de emiatt ne kövezzetek meg! Csak normális válaszokat, tanácsokat szeretnék! Köszönöm!



tegnap 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azóta beszéltem a nőgyógyászommal telefonon és ő azt mondta hogy ez így még most normális, de én azért aggódok!
tegnap 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Tesztelj.
tegnap 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit tényleg nehezen érthető.


1. Az abortuszod után mikor jött meg először a vérzésed?


2. Amikor először megjött az abortusz után, akkor kezdted el a fogamzásgátlót?


3. A fogamzásgátló szedése óta most szept. 13-án volt az első (megvonásos) vérzésed?


4. Az abortuszod óta egyetlen egyszer volt szex, az is óvszerrel és azt is abbahagytátok? Akkor nem túl valószínű, hogy terhes vagy. A gyógyszer és/vagy stressz lehet itt a hibás. De nem vagyok nőgyógyász.

tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet, negatív!

Abortusz után elsőnek szeptember 13.-án jött meg, de 14.-étől már nem volt semmi.

Igen akkor kezdtem el a fogamzásgátlót szedni 13.-án

(Előtte sose szedtem)

tegnap 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!