Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek rakos szerintetek?

Lehetek rakos szerintetek?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es nemreg vettem eszre hogy a hasam bal oldalan ahol a mehem van kemeny es olyan mintha mozogna (mimt a szivem mondjuk) es a jobb oldalan a hasamnak semmi .
2013. ápr. 24. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a hasi aortád pulzálását érzed. Nem lehet? Sovány vagy? Mert akkor ha elfekszel és nézed a hasad, akkor látszik is, ahogy pulzál. Az a kemény valami egy tömött kis csomóra hasonlít? Mert az meg lehet lipoma, jóindulatú zsírdaganat. Ha nagyon aggaszt a dolog, menj el a háziorvosodhoz és ha úgy látja, hogy nem egyértelmű a dolog, akkor majd elküld hasi UH-ra. Nyugodj meg, valószínűleg nincs semmi komoly baj!
2013. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta, a hasi ütőered érzed.
2013. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden rendben van, ne izgulj nincs semmi bajod.
2013. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
163 cm vagyok 55kg .hat olyan gomb szeru .es a jobb oldalamon pl semmi olyasmi nincs .remelem nincs baj :) de majd anyukammal elmegyunk megnezetni.koszi a valaszokat :)
2013. máj. 4. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!