Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több csomót érzek a mellemben....

Több csomót érzek a mellemben. Nagyon félek! Rákos lehetek?

Figyelt kérdés

Több csomót érzek a mellemben,van amelyik kisebb,nagyobb,és ha megnyomom kicsit erősebben,érzékeny,picit fáj:(

A nagymamám mellrákban halt meg,mert későn vette észre,és későn is ment dokihoz,de én nem akarok az ő sorsára jutni:(

Szerintetek rákos vagyok?

16L


2010. aug. 20. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehet jó indulatú csomó is, mindenképpen nézesd meg.
2010. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Valami féle elváltozást nem tapasztaltál?Pl. a mellbimbód nem kezd befelé húzódni?Vagy ilyesmi.Mikor vetted észre a csomókat?Szerintem minél előbb mutasd meg egy orvosnak,mert ez nem játék!
2010. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A szomszéd néninek is volt és ki operálták sikerrel, menj orvoshoz és kivánom hogy ne legyen semmi bajod, de mindig van megoldás és ne félj.
2010. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem,nincs elváltozás.Már régebb óta vannak csomók a mellemben,csak tegnap amikor feküdtem,akkor néztem meg,és nyomásra érzékeny volt.Nem lehet hogy tejmirigyek?
2010. aug. 20. 10:18
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó napot kívánok,doktor úr...
2010. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a mirigyek, de nézesd meg magad dokival.


Nem mindegy amúgy mikor nézed a csomókat, hormonális okok miatt néha az egész mell tele van csomókkal.

2010. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jövő hét csüt.-re várom a menzeszem.
2010. aug. 20. 10:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem hiszem,h. minden rákos betegnél törvényszerű lenne,h. a csomókon kívül elváltozás is van.Ezzel nem megrémíteni akarlak,nehogy félre értsd!Nem tudom,h. lehet e tejmirigy.Lehetnek ki zsírcsomók is.Van egy ismerősöm,akinek már többször operáltak ki zsírcsomókat,igaz nem a melléből.De mindenképp nézesd meg szerintem az lenne a legcélszerűbb.Egy orvos azért többet tud mondani.Remélem semmi komoly bajod nincs!És minden jót kívánok!
2010. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

10:08,a kis optimista: ,,mindig van megoldás és ne félj"


Most hirtelen nem tudom eldönteni hogy a %-ra hajt,vagy csak elkerülte a figyelmét,hogy a mellrákba bele lehet halni.

Bár filozófiai szempontból,a gyógyíthatatlan betegségre valóban a halál a megoldás,nem az élet.

2010. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:Te biztos,hogy pesszimista ember vagy.Sajnálom az ilyen embereket.

A többieknek köszi.

De milyen orvoshoz menjek vele?Most a jövőhét hétfőn megyek háziorvoshoz,de más ok miatt,de neki nem nagyon akarom mutogatni a mellem.Akkor hova menjek?

2010. aug. 20. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!