Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek rákos?! Pár napja...

Lehetek rákos?! Pár napja észre vettem, hogy a mellemben (mind2ben) csomó van.

Figyelt kérdés
az egyikkbe kisebb a másikba egy picit nagyobb! ugyanezt észrevettem a combom belső felénél és fenék tájon is! régebben is volt ilyen, de magától elmúlt.Lehet, hogy csak zsírcsomó?!
2009. jún. 8. 18:01
 1/8 anonim válasza:
nem lehet,hogy meg fog jönni? nekem csupa görcs a mellem mikor megjön.mikor először volt ilyen,én is megijedtem h rák vagy ilyesmi,de csak a menzesztől volt.
2009. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt csakis ORVOS, méghozzá nő-, és belgyógyász mondhatja meg neked!


Ha közeledik a menzesz ideje, akkor esetleg lehetnek a melledben a megduzzadt tejmirigyek. Combod belső felében a nyirokcsomók duzzadtak (fertőzés hatására akár). Fartájon, nincs ötletem.


Menj minél előbb vizsgálatra! Már csak a magad megnyugtatására is.

2009. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

31.én jött meg..azóta kisebbek, mert elötte nagyobbak voltak..szóval a mell lehet, hogy az miatt..mikor utoljára voltam nődokinál akkor is voltak csoomók megtapogatott meg minden, de semmit nem mondott "minden a legnagyobb rendben"..a comb meg nem tudom, nem zavar, nem is fáj..szóval bizti nem vészes:)

és köszi a válaszokat :)

2009. jún. 8. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:

függ a korodtól is azért és ne kiabáld el,lehet nem rák csa daganat.Anyumnak is daganat van a mellében,én mentem vele dokihoz érdekes mert nem sírtam semmi,lehet mert éreztem h nem rossz indulatú.Neki 2 éve semmit sem nőtt...

Az uccsónak igaza van am csak ők tudják megmondani.

Am nekem is ilyen csomók vannak a testemben,de nem rák,de te menj el dokihoz ha aggódsz

2009. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok..és hát a doki nem tudom, mondtam már anyukámnak is..azt mondta, hogy szerinte semmi komoly.szóval annyira nem is aggódom, csak inkább kiváncsi vagyok, de ha az orvos a szemembe mondanganá h "daganat" vagy azt h "rák" tuti magamba fordulnék, de lehet, hogy rászánom majd magam, de amíg nem muszáj inkább nem. :)
2009. jún. 8. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Még fejlődik és nő a melled.Nekem is ilyen volt!Sőt!Most hogy babét várok ujra előjöttek ezek a csomók.Azokban fog a tej majd termelődni (egyszer neked is),de a tested már készül az anyaságra.
2009. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor semmi komoly?
2009. jún. 8. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosat csak orvos tud mondani, de rákos csomók általában elöször csak az egyik oldalon jelennek meg, és ilyen korban nem valószinü
2009. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!