Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Ugye nem lehetek...

Mi lehet ez? Ugye nem lehetek rákos?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja észrevettem hogy vmi pattanás szerü kis valami ott van a fenekemen.

először ugye pattanásnak néztem,gondoltam,majd kinyomom vagy vmi.

nem foglalkoztam vele.

és tegnap este észrevettem hogy sokkal nagyobb lett és mikor megfogom,olyan mintha valami kis golyó lenne ott benne :S

és ne ordítsatok le kérlek,tudom hogy nagyon hülye vagyok,de azt hittem hogy biztos valami vízhólyag vagy nem tudom mi és beleszúrtam egy tűt :S egy picit fájt,aztán elkezdett ilyen gennyes vér folyni ki belőle.

mondom jólvan lefekszek aludni.

erre ma reggel is megnéztem hogy milyen és még mindig érződik ott az a csomó,mintha valami kis gömb vagy nem tudom mi lenne ott :S

és kezdek nagyon aggódni,eddig nem mertem senkinek se elmondani,de mostmár nagyon félek :S

lehet hogy rákos vagyok??

13 évesen egyáltalán hogy lehetek rákos? :S

13L


2011. júl. 12. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furunkulus. El kéne menned bőrgyógyászhoz.
2011. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az a frunkulus az micsoda?

egyébként elmeséltem apának (benne bízok meg legjobban a családból,az anyám sose hallgat meg) de ő azt mondta hogy anyámmal menjek el orvoshoz :S

2011. júl. 12. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz 13 évesen rákos, de azért nem kell a legrosszabbra gonbdolni. Ez nem az valószínűleg. Lehet, hogy furunkulus, ahogy az előttem lévő is írta, de lehet hogy pattanás, mert azon a területen más mint pl az arcon. Sokkal nagyobb tovább ott van és jobban fáj. Mindenesetre menj el orvoshoz az a legbiztosabb.
2011. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bőrgyógyászhoz menj el.

lehetsz rákos, de nem ettől.

kívánom, hogy ne legyél

2011. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem furunkulus. nekem is volt már szerencsém hozzá...
2011. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

elfogok menni orvoshoz,de remélem,csak ez a furunkulus lesz mert azt olvastam hogy antibiotikumokkal gyógyítható

2011. júl. 12. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!