Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez egy kicsit undorító, de...

Ez egy kicsit undorító, de nyugtassatok meg, hogy nem csak velem van így?

Figyelt kérdés
A menstruációm során nem mindig folyékony a vér, hanem besűrűsödik és érme nagyságú egybefüggő nagyon sötét vörös kis kocsonyás ízék jönnek ki. Ez normális? Mi ez egyáltalán? Maga a méhnyálkahártya?
2013. ápr. 18. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mivel a méhnyálkahártya lökődik le, ami képzeld: nyálkás...
2013. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nyugi! Szerintem csak összealvad, de ezt nem tudom.
2013. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első, te férfi vagy?
2013. ápr. 18. 21:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is pont ezen gondolkoztam, hogy alvadt vér, vagy maga a méhnyálkahártya.
2013. ápr. 18. 21:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Alvadt vér. Normális. Én is világ életemben ezen aggódtam, pedig számtalanszor elmondták már, meg olvastam is hogy normális. Nekem is nagy alvadt vér darabok jönnek ki, főleg mikor pisilek.
2013. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Ironikus voltam, de attól még nem vagyok férfi :)

Igen, nyálkahártya + alvadt vér...

2013. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Ti hogyan látjátok, hogy mi jön ki belőletek? Én eskü még soha nem figyeltem, mindig tampont használok. Akkor találkoztam először konkrétan a méhvérzés fogalmával, amikor szültem, és nem használhattam tampont. ÁÁÁÁ nagyon rossz volt. De megérte. Ti nézegetitek, hogy mi távozik belőletek? Vagy betétet használtok és azon fennakad, vagy hogy? Amikor én szültem, akkor nekem utána konkrétan folyt, nem alvadékok jöttek. Nekem arra is azt mondta az orvosom, hogy oké, normálisan működöm.


De ez, hogy ti figyelitek, hogy mi jön ki.... hát kész.


Üdv!

2013. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Igen, alvadt vér és méhnyálkahártya.
2013. ápr. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a nagy része maga a nyálkahártya és kevés alvadt vér is van. amig nem 4-5 cm átmérőjű addig teljesen normális.
2013. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7-es: a szules utani verzes teljesen mas mint a mentstruacios verzes. Szules utan jo esetben nincs alvadt ver, igy persze hogy folyik rendesen (en is szultem mar , tudom milyen....) Akik betetet hasznaltak valaha is, azok erzik hogy mikor jon ki pl nagyobb darab, es a beteten is latni sokszor. Tamponnal ezt nem erezni, de azon is latni ha alvadt darabka van rajta, mert azt nem szivja be.
2013. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!