Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is gáz?

Szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytàrsaim aki azt mondja mindenkinek hogy Meghan de nincs!

Mikor hangosan (!!!!) bejelenti hogy kimegy betètet cserèlni csak kidobja a kukàba!



2013. ápr. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég furcsa osztálytársad van...
2013. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyerekek játszanak..
2013. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, gáz!
2013. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is van ilyen,2 lány xD

1.lány: neki tényleg megjött már,de ő minden ciklusát bejelenti,betéttel megy ki óráról,üvölti(!) hogy fáj a hasa

2.lány: neki tényleg nincs még meg szerintem. tavaly májusban azt kamuzta egy veszekedés miatt hogy megjött neki,nekem azt mondta még hogy az anyjának meg is kellett mutatnia.itt a bökkenő: nyáron az anyja azt mondta hogy neki nincs.a másik dolog az,hogy azt mondta,kihagyás nélkül megjött neki a második is.nos,ha ez igaz lenne,nekem mosolyogva mondta volna hogy jé,megjött. de nem volt semmi :D amióta nekem is megjött,ő is próbál néha-néha nagylányoskodni. egyszer pl betétet cseréltem és mondta hogy á neki is kell,végül nem ment. aztán olyan is volt hogy kísérjem el cserélni,oké. viszont csak annyit hallottam hogy kinyitja a csomagot,2 mpre rá jött is ki a wc-ből. ebben az a furcsa hogy

1:nem hallottam hogy kiveszi a használt betétet

2:nem hallottam hogy berakja az újat

3: mégha tényleg a mensije miatt cserélt volna,pár másodperc alatt hogy lehet ki-berakni betétet,felhúzni bugyit,nadrágot egyszerre?

4: ő is olyan típus,hogy reklámozná,nekem mellesleg hogy neki épp megvan,de csak chaten írta egyszer hogy neki most múlt el.

hogy azóta megjött-e neki,nem tudom. csak annyi a biztos hogy gyanús a csaj.

14

2013. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!