Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellfeszülés a mensi vagy a...

A mellfeszülés a mensi vagy a baba jele?

Figyelt kérdés

Vagy ez mindenkinek más? Vagy mindkettőnek a jele?


Csak azért kérdem, mert ma megjött, nagyjából úgy ahogy mindig- gyenge és elég 2-3 db light flow egész napra (nekem mindig ilyen kevés a legelső nap, valamikor észre sem veszem h megjött...)


De nekem ritkán feszül a mellem... De ma eléggé éreztem. És most estére pedig a jobb mellem majd szét szakad :S


Mindig védekezünk(óvszerrel) és nem szakadt ki, leellenőriztük mindig. Vigyáztunk nehogy kézzel bejusson az előváladék a hüvelyembe. Szóval a védekezéssel nincs gond(remélem)


Csak most picit idegesít, hogy jobban feszül a mellem mint szokott(főleg h elég ritkán feszül)


Hasi görcseim viszont voltak, szóval remélem minden okés.


Szerintetek?


2009. szept. 19. 22:13
 1/6 A kérdező kommentje:

de végülis holnap/holnapután úgyis kiderül, mert akkora elvileg beerősödik(2 óránként super tampon csere:S)... az viszont már biztosíték nekem mert mindig látom a nyálkahártyadarabokat... akkor pedig úgysincs babó. ha jól gondolom. meg hát nem is lehet na hisz védekezünk :D

olyan hülye vagyok...és mindig minden sz*rtól ideges. és azért írom le ide mert kiadom magamból és megnyuxok. bocsi.:)

2009. szept. 19. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet a jele, de egyiknél sem törvényszerű! Mellfeszülés inkább ovulációkor szokott lenni. Viszont a mellekből előtej un. colostrum lehet jele a terhességnek.
2009. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ja értem. hát ovuláció tuti nem mivel 31. napon vagyok (30-32 naposak a ciklusaim).


előtejnek pedig nyoma sincs :D


köszi.

2009. szept. 19. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ne aggódj! :)
2009. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet mindkettőnek a jele, illetve a peteérés sem feltétlen a 15. napon van. Van akinek menstruáció előtt egy nappal vagy utána 3. Mindíg és mindenkinél más. Előtej se jön mindenkinek. És olyan is van, hogy valaki végig menstruálja a terhességét és észre sem veszi, hogy babát vár.

Ettől függetlenűl, szerintem nem vagy terhes, csak elmagyaráztam pár dolgot :)

2009. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


mellfeszülés reggelre elmúlt, és éjszaka 2x keltem fel tampont cserélni...szóval nagyon erős , amilyen szokott.

valamint reggel óta görcsöl a hasam...


megnyugodtam:)

2009. szept. 20. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!