Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma vagyok a ciklusom 46....

Ma vagyok a ciklusom 46. napján. Nem akar megjönni.1 hete nyálkás, nyúlós folyásom van. Olyan mint, peteéréskor szokott lenni. Közben tiszta ideg vagyok. Várjak még, vagy menjek azonnal orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Tizenéves korban előfordul,hogy rendszertelen.Ne idegeskedj miatta,mert attól is késhet.
2013. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyál meg napi 2 csésze cickafark teát!

Meg fog jönni, ne aggódj!

2013. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérlek szépen írd meg akár privátba akár itt hogy mi lett!!!!!! nagyon HASONLÓ a helyzetem én is rettegek kérlek segits.köszönöm
2013. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!1 hónap teljesen kimaradt.Elmentem dokihoz,megvizsgált,az uh-on,az látta,h meg fog jönni,és Hála Istennek meg is jött.Nagyon sokat stresszeltem,a végén már azon,h miért nem jön meg.Nyugi meg fog jönni!
2013. ápr. 17. 09:04
 5/5 anonim válasza:
köszi !!!!
2013. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!