Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés

Sse volt rendszeres de szerintem ennyit még nem késett soha. Mióta suliba járunk azt hiazem wgyszer vagy kétszer volt meg de nem mostanában. Azóta kb 1-1,5 hónapja jött valami szines cucc de nem jött meg. Hétfő körül fájt a hasam, tegnap megint jött olyn barnás valami, ami már elmúlt de nem jött meg. Nem akarok szólni, orvoshoz meg főleg nem megyek. Tudnátok mondani valamit? Normális ez? Mitől lehet? Kb 4 éve van meg.

15/L


2012. dec. 1. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
És szűz vagyok.
2012. dec. 1. 21:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet a stressz miatt, nekem pl 17 éves koromra sem állt be, azóta szedek foggátlót, de szerintem a mai napig nem lenne rendszeres. Lehet te is így "kifogtad" mint én.
2012. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem bevált a rozmaringtea és a forró ülőfürdő mikor nyaralás miatt előre akartam hozni. Lehet meg kéne próbálnod valamelyiket, ha mostanában görcsöltél.
2012. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha orvoshoz nem akarsz menni, akkor mit vársz? Azt hiszed látatlanban bárki megtudja mondani, hogy mi bajod lehet? Még akkor sem lehetne látatlanban semmit mondani, ha lenne köztünk nőgyógyász!
2012. dec. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!