Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nehezen akar megjönni a...

Nehezen akar megjönni a bajom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A menstruációm nem a legpontosabb stb..de eddig mindig vérzéssel jött meg.5-én kellett volna, de csak barna folyásom volt tegnap és ma is,de ma egy minimális vérzéssel..de nem is görcsölök még a mellem sem fáj...pedig nagyon oda vagyok mielőtt és mikor megjön!! szerintetek mi lehet ez?? felfázástól lehetséges??
2012. márc. 7. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szóba jöhet terhesség, akkor csinálj egy tesztet.
2012. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szuper......
2012. márc. 7. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell azért rögtön a kardodba dőlni. Csak ha az ember nemi életet él és kimarad a vérzése, vagy sokkal gyengébb/rövidebb ideig tart, mint szokott, akkor az az első, hogy csinál egy tesztet. Az orvos is ezzel kezdené mivel fiatal terhességet még nem tud kitapintani).

De egyébként ezen kívül számtalan oka lehet. Egy kis hormonzavar, vagy csak a stressz, fogyás-hízás, betegség, gyógyszerek....gyakorlatilag bármi.

Még a rendszeresen menstruáló nőknél is előfordul néha egy-egy kimaradás vagy kisebb zavar, nem biztos, hogy kóros.

De ha nem vagy terhes, és még egyszer előfordul, akkor mindenképp menj orvoshoz.

2012. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha nem jön meg x napon belül akkor veszek tesztet..egyébként kicsit hormonzavaros vagyok...(külsőn nem látni)
2012. márc. 7. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ha hormonzavaros vagy, akkor az is lehet, hogy nem volt peteérésed most. Mennyire szokott rendszertelen lenni?

Nekem elég komoly hormonproblémám van, elég ritkán van peteérésem. De a peteérés utáni rendes menstruációt, és az ösztrogén áttöréses vérzést (ami azért van, mert már nagyon megvastagodik a nyálkahártya és a szervezet nem tudja fenntartani) meg tudom különböztetni.

Ha peteérésem van, akkor a menzeszig fáj a mellem, megdagad, görcseim vannak, a menzeszem is fájdalommal jár.

Ha csak úgy vérzek, peteérés nélkül, akkor csak pecsétel, elhúzódik, nem fáj...

2012. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
érdekes dolgok!! az utobbi idöben rendesen megjött.. 1-2 nap késéssel...de bizok benne hogy helyre jön..
2012. márc. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!