Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
Március vége felé volt,mikor lefeküdtem először a barátommal és elvesztettem a szüzességem. Azóta 3-4x szeretkeztünk,persze gumival védekeztünk. Elvileg most kellet volna 1-4között megjönni,de nem jött meg. Az óvszer nem szakadt ki,se semmi. Akkor miért nem jött meg?
2012. ápr. 3. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"Elvileg most kellet volna 1-4között megjönni"


harmadika van. HARMADIKA. Két nap késés 16 évesen vagy mennyi vagy pont semmit se számít. Térjünk rá vissza két hét múlva.

2012. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínű nem állt még be a mensid. Én 18 vagyok és nekem is elég rendszertelenül jön meg (van, hogy 1 hónapot késik).
2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen nem állt be,van hogy hónap elején jön meg,majd egy idő múlva hónap közepén,aztán hónap végén és mindig így változik.
2012. ápr. 3. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem minek aggódsz két-három nap csúszás miatt?
2012. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!