Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj a jobboldali mellem?...

Morzsa kérdése:

Mitől fáj a jobboldali mellem? Ha véletlen úgy fekszem, hogy nyomódik, az is fáj.31N

Figyelt kérdés
Kb. 1.5 hete kezdődött.Melegséget érzek benne,picit feszül.A bal oldalival úgy érzem nincs ilyen problémám.Eddig még soha nem éreztem ilyet.A héten jön meg a menstruációm,de eddig ilyenkor sem feszült egyik mellem sem.A párommal még nem tervezünk babát,fogamzásgátlót nem szedek,óvszerrel védekezünk.Ha a menstruáció után is fenn áll a fájdalom,akkor a nőgyógyászhoz menjek vizsgálatra agy a háziorvoshoz?
2013. febr. 18. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni a jobb mellem, elmentem UH-ra, nem találtak semmit ,azt mondták homogén és hogy hormonális okok miatt lehet, meg hogy ne fogyasszak sok koffeint. Ez tavaly tavassal volt, azóta hónapokig nem fájt, mostanában újra elkezdett fájni, de nem mentem dokihoz.
2013. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koffeint egyáltalán nem fogyasztok.
2013. febr. 18. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a nőgyógyásznak kötelessége lenne rákszűrés alkalmával mellvizsgálatot végezni, a papírra rá is van írva.. de nekem még soha egy doki sem vizsgálta meg és szerintem UH-t sem csinál SZTK-s.. csak fizetős orvost ajánlanék, azok tuti megcsinálják a vizsgálatot.
2013. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Évekig magán nőgyógyászom volt,de soha nem vizsgálta a mellemet.Most 2 éve sztk-s orvosom van,de ő sem vizsgálta sose.Szerintem úgy vannak vele,hogyha nincs panasz,akkor nem kell vizsgálni.
2013. febr. 19. 19:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Elmentem a nőgyógyászhoz,mert jobban fájt,és már aludni is alig tudtam.Megvizsgálta és azt mondta,hogy valószínű hormon változás miatt fáj,és a jövőhétre kaptam időpontot mell ultrahangra.Menstruáció után kell mennem.Ma jött meg,viszont ma reggelre már a másik mellem is érzékenyebb lett.
2013. febr. 21. 09:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha panasz van a nőgyógy.megvizsgálja,de az az igazság,h a manuális vizsgálat nem igazán elegendő,ha csak évente, a rákszűrés alkalmával vizsgálják.Ezért kell otthon minden hónapban áttapintani.Sajnos1 év alatt bármilyen daganat kifejlődhet,akár gyógyíthatatlanná.
2013. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a mell UH-t hol csinálják meg? Kell fizetni érte?
2013. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kapsz rá beutalót,akkor ingyenes. Hol laksz?
2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pesten,XIX. kerület
2013. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pesten az egyik legjobb hely,ahol profi módon foglalkoznak ilyennel A Mamma Klinika,bár az Tőled elég messze van (II. ker.)de oda beutalót is kérhetsz a háziorvosodtól.
2013. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!