Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap véletlen megkarmoltam...

Tegnap véletlen megkarmoltam magam ott lent és most van egy seb a szeméremajkamon belül. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Vérzett és fájt, aztán jobb volt, de mikor pisilek csíp és most megint vérzett. Hagyjam és meggyógyul magától vagy valamivel kenni kéne vagy ilyesmi?
2013. febr. 10. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj nem lesz semmi baj csak folyamatosan tartsd tisztán. Pisilés után mosd le és használhatsz bepanten krémet is. A babáknak is azt használják sőt nevetni fogsz, az ételallergiás macskámnak is ezzel kenegettem a kipirult, kisebesedett fenekét.

A bepanten hámosít és gyulladást csökkent sebre is lehet kenni.

Esténként egy kamillás lemosás is jót tesz.

2013. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha pár nap múlva sem lesz jobb, menj orvoshoz. Esetleg kamillával mosogathatod. :)
2013. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :)
2013. febr. 10. 13:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Az változtat valamit a dolgon hogy 1-2 nap múlva kéne megjönnie?
2013. febr. 10. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szoritok, hogy muljon el minel hamarabb a karmolas es hogy ne legyen semmi bajod tole. ;)
2013. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 10. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj ha megjön csak tartsd fokozottan tisztán és kenegesd bepanthennel és nem lesz semmi baj.


Gondolom azóta a seb már szárazabb egy kicsit tehát nem vérzik. A seb azért van rajta, hogy védje a sérült felületet. Óvatosan és finoman nyúlj oda. Naponta legalább egyszer mosd le langyos kamillás vattával is, óvatosan töröld szárazra és kend be.

2013. febr. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!