Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha véletlen egyik nap két...

Ha véletlen egyik nap két tabit vettem be mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok, 4 éve fogamzásgátlót szedek és a sok melótól véletlenül egyik nap kettőt vettem be és most vettem észre, akkor szedjem az új csíkról egy nappal tovább vagy ne és akkor egy nappal előbb lesznek ünnepek? Tapasztalatok? köszi
2012. márc. 6. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már 4 éve szeded,akkor gondolom rájöttél arra is,hogy fellelhető a dobozban egy olyan papír ami direkt azoknak készül,akik szedik! Ez a betegtájékoztató! Na mármost ezen konkrétan rajta van feketén-fehéren,hogy ilyenkor mit kell tenni!Tehát nem itt kéne kérdezősködni,hanem venni a fáradtságot,és olvasni!
2012. márc. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát köszi ennyi erővel írhattad volna azt is hogy fogalmad sincs, a tapasztalatok érdekeltek volna hogy melyikkel járok jobban de ha neked nincs ilyen nem kéne hozzászólni sztem....köszi
2012. márc. 6. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is sokkal hasznosabb random embereket megkérdezni a neten az esetleges tapasztalataikról, mint a betegtájékoztatót elolvasni, vagy megkérdezni egy szakembert.
2012. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!