Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció?

Első menstruáció?

Figyelt kérdés

Mikor, hol jött meg az első menstruációd? Mi volt a reakciód rá, hogy történt? Hány éves voltál? csak kiváncsi vagyok kinek hogyan volt...

Köszönöm a válaszokat előre is:D



2013. febr. 12. 19:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én 12 éves voltam mikor megjött. Egész nap cserélgettem a bugyikat,mert tiszta barna volt. Aztán este lefekvés előtt egy vérfolt volt a bugyimon. Nem ilyedtem meg,mert tudtam,hogy mi az. Egyből megmutattam anyukámnak,aki nagyon örült neki. Pont nem volt otthon betét,mert nem számítottunk rá,ezért vattát tettünk be éjjelre. Reggel elmentünk és vettünk betétet
2013. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Kicsit későn írok... De amúgy 2 éve, éjjel felkeltem mert nagyon nedves voltam, azt hittem hogy bepisiltem. Megíjedtem mert egyáltalán nem számítottam rá, nem volt se barna, nem fájt a hasam :/ Szóltam anyunak, berakod nekem egy betétet. Másnap a suliban majdnem átáztam betéttel együtt. Szerencsére fekete gatya volt rajtam ezért nem nagyon látszott. Volt zongora órám, és ott (mivel nincsen gyerekméretű zongora) a tanárnő mindig rakott 1-2 párnát a székre hogy érjük el. Mikor 2. "adagom" volt, ott jött meg betét nélkül... Szép nyugodtan megfordítottam a párnát XD.

Am. 11 évesen jött meg.

13/L

2017. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
12 éves és két hetes voltam, pont nyáriszünet első napján. Reggel arra keltem, mintha bef**tam volna, aztán kiderült hogy nem:D
2018. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!