Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért sárgás a folyásom mensi...

Miért sárgás a folyásom mensi után? Félek hogy baj van

Figyelt kérdés
Eddig kétszer menstruáltam, 29 napra jött meg. Nagyon félek hogy baj van...:|Ahogy elmúlt a mensim sárgás lett a folyásom ez kb. 3-4 napig tartott. Nem viszket és nem ég/fáj odalent. 12/L

2013. febr. 10. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat.Kellemetlen szaga sem volt a folyásnak?
2013. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit...
2013. febr. 10. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólj Anyukádnak és menjetek orvoshoz. Sajnos lehet, hogy fertőzésed van, amit mindenképpen kezelni kell, de csak azzal amit az orvos felír!
2013. febr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, minden rendben van. a 29 nap tökéletes, a mensi végén még enyhén elszíneződik, ennyi.

Semmi abnormális tüneted nincs, ha mást nem érzel.

Egyébbként még nagyon fiatal vagy, akár ki is maradozhat még hónapokra is, az is fendben lenne, majd beállna rendszeresre úgy 16, 17 éves korodra.

2013. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a rendszerességével nem volt gond csak ez a sárgás folyás... Beszéltem anyuval azt mondta hogy szerinte csak kitisztulok.
2013. febr. 11. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van anyudnak!
2013. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2013. febr. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!