Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utolsó menzi óta (2 hete) fáj...

Utolsó menzi óta (2 hete) fáj a szex, mintha összeszűkültem volna, ráadásul sárgás folyásom is van, elég kellemetlen az illata. A kettő között állhat valami kapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A menzeszhez semmi, viszont egy fertőzéshez nagyon is. Ami lehet gombás vagy bakteriális fertőzés is. Ilyenkor kellemetlen szagú, a normálistól eltérő színű folyás, fájdalmas a szex, fájhat a has is.

Menj el nőgyógyászhoz és majd kikezelnek.

2012. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És a párodat is említsd meg, hogy ő is kapjon veled együtt kezelést, mert ha őt nem kezelik, könnyen visszaadhatja neked is.
2012. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És Őt is a nőgyógyászomnak?
2012. aug. 8. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nálunk eddig ő mindig kapta azt a tablettát, amit én is.
2012. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem viszket, ezért nem gomba. Bakteriális lesz, magától elmúlni nem fog, viszont ha ráterjed a petefészkedre és a méhedre a gyulladás, az meddőséget okozhat. Fordulj orvoshoz.
2012. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Épp most néztem meg, mikor rendel, ma délután be is megyünk.
2012. aug. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!