Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből örök kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből örök kapcsolat?

Figyelt kérdés
Bővebben...17 éves fiú vagyok barátnőm 16 éves és már több mint 1éve együtt vagyunk!De mostanába szinte mindennap veszekedünk és ami engem nagyon csesztet, hogy régen simán szerette ha leteperem vagy próbálkozom nála de nem adja be a derekát nagyon ritkán...heti 1x tudunk szexelni de nem csak ez a lényeg csak úgy érzem nem vonzódna hozzám, kérdeztem ismerős csajokat ők szeretik ha pasijuk hozzá búj leteperi nem ellenkeznek de nekem igen..pedig nem vagy és nem lettem az a csunya pasi se mert úszó vagyok és sokan dicsérnek.Az a kérdésem, hogy lehet ez azért örök kapcsolat mert igazából imádjuk egymást és belehalnánk elveszítenénk egymást! Köszönöm

2012. aug. 6. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...
2012. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
bele halnál aha.. örök kapcsolat 17-16 évesen ? hát végül is van rá v 3% esély. h értelmes kapcsolat? persze h lehet. bár azért nem ártana megtrécselni h mégis miért változott meg a véleménye ezzel kapcsolatban.
2012. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan csak leteperni akarod, akkor nem csodálkozom. Amikor odabújsz, az ne csak azért legyen, mert leteperni akarod, hanem azért, hogy együtt legyetek. Lehet neki nem a szex a mindene 16 évesen.
2012. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom leteperni mindennap...sőt!Csak ebbe az a fura régebben szerette most már nem.Akkor vitatkozunk minden hülyeségen...meg már volt olyan is majdnem kidobtam mert annyira hisztis amugy meg ha valaki felhúzza csak is engem tud lebaszni mindenért...és elég durván, hogy nem érdeklem meg ilyennek aztán törődök vele nagyon sokat próbálok újítani kapcsolatot meglepni.Másik meg szüleim imádják az ő szülei meg engem imádnak...meg nem csak a szüleink egész család és mindenki szinte elkönyvelte, hogy örökké együtt leszünk de közbe még azt sem engedik, hogy együtt aludjunk pedig már jó lenne!
2012. aug. 6. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon ritka hogy örökre szól egy tini szerelem...... Ahogy nö fel az ember változik sokat és általában kinő abból a kapcsolatból ami elötte még megfelelö volt. Legalábbis én így voltam vele. Igaz én 19 voltam akkor. De éreztem hogy kinőttem belőle már más fajta kapcsolatra van szükségem amit az a fiú nem tudott megadni és itt nem a szexre gondolok. Mivel egy kapcsolat nem csak a szexből áll...... sőt. persze 17 évesen még lehet hogy neked igen. Jobb lenne ha leülnétek ezt megbeszélni, hogy mért van igy, mi változott stb.
2012. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16-17 évesen én is úgy gondoltam, hogy az akkori barátommal akarom leélni az életem. Aztán jöttek a viták, nekem is kezdett megváltozni a felfogásom meg neki is és lett csomó dolog amiben már nem értettünk egyet.

Ha 1év után szinte minden nap veszekedtek az csak rosszabb lesz szerintem. 17évesen nekem is a viták miatt ért véget egy két éves kapcsolatom. Eleinte meg voltam róla győzödve, hogy nekem ő a nagy ő aztán fokozatosan jöttünk rá, hogy mégsem.

2012. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!