Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jöhet meg a menstruációm?

Mikor jöhet meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok és több ember szerint ilyen korba jön meg. mikorra számítsak az elsőre?

2013. febr. 5. 13:43
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem 12 évesen jött meg először, de ez változó. Előtte pár nappal fájdogált a hasam, szóval felkészültem rá tisztasági betéttel. 18/L
2013. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen már simán megjöhet. Manapság már lehet hallani 9 éves korban is akár. Viszont általában vannak előjelei. pl fehérfolyás. Ez akár 1-2 évvel korábban kezdödik mire meg jön. Gyakori hogy elötte nem sokkal már barnás folyás van még nem igazi vér csak barna folt. Ilynkor lehet rá számítani hogy hamarosan megjön de ez sem mindenkinek van. Elötte gykran van hogy fáj a hasa az embernek ez is lehet egy jel. Ha még nagyon fejletlen vagy se cicid és nincs annyira szörösödés sem akkor lehet még nem fog megjönni egy ideig de ez sem törvényszerű.
2013. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
16 éves korodig nem kell aggódnod, ha nem menstruálsz.
2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ezt megjósolni...

Kérdezd meg anyudat, hogy neki mikor kött meg és kb akkor van rá a legnagyobb esélyed.

2013. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs sok köze ahhoz hogy Anukájánka mikor jött meg. Föleg hogy amai lányok már jóval elöbb kezdik mint régebben. én most 28 vagyok és annó én a 12 évemmel a második voltam az osztályban, manapság meg sok lány már 9-10 évesen kezdni. Anyum 14 volt amikor megjött neki és 24 volt amikor engem szült szóval nem 40 év van köztünk. mégsem volt mérvadó hogy neki mikor jött meg. Nagymamám korában 18 körül jött meg a lányoknak.
2013. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én anyukámnak pont hogy két évvel fiatalabb korában jött mag mint nekem.

Egyébként teljesen változó, az is teljesen normális, ha csak 16 éves korodban jön meg.

2013. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 évesen jött meg, anyukámnak 15 évesen, nővéremnek 12 évesen. 9-16 év között jön meg, de van akinek 16 fölött. Amúgy addig örülj, amíg nem menstruálsz, én nagyon utálom.
2013. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
nekem 14 évesen jött meg. vagyis 13 ,mert a szülinapom előtt 3 nappal.:DD
2013. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 11 évesen ne ezzel foglalkozz,majd megjön,ráérsz.Van akinek 10 évesen már megjön van akinek csak 16 éves korában.Én 14 éves vagyok és még nem jött meg.
2013. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!