Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nekem jöhet előbb...

Szerintetek nekem jöhet előbb meg az első menstruációm?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek nagyobb a melle egy-két cm-el.Neki azt mondta hogy alig volt szőrös a hónalja ( mint nekem most) és leborotválta,azután pedig vastagon nőtt rajta a szőr.

már mind a ketten pattanásosak vagyunk. Szerinted nekem ettől jöhet meg előbb az első menszim?



És szerinted ha most egy kis maroknyi a mellem, egy év alatt nő akkorát, hogy a melltartó legkisseb mérete jó legyen?


11,5/L


2010. márc. 5. 13:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
jáj mi van nem értem még csak most keltem fel 13/L
2010. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Aki pattanásosabb, annak hamarabb lesz C kosaras melltartója 12 + 2 napos korára!
2010. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
:3
2010. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, nem lehet kitalálni, hogy melyikteknek fog hamarabb megjönni. A mell növekedését sem lehet előre megjósolni, hordjál addig trikót.
2010. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát most sportmelltartót hordok, de nem azért mert "vagány", hanem mert idegesít, hogy egy picit lötyög.
2010. márc. 5. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj emlékszem én is vártam, hogy a barátnőmnek vagy nekem jön-e meg elöbb. :D De ezt igazából nem lehet tudni. Attól még mer pattanásosak vagytok nem biztos h mingyárt menstruláni fogsz. A barátnőmnek nem is volt melle, nekem meg igen és még is neki jött meg előbb. És nekem meg csak fél évvel később. Szóval igazából lényegtelen mert lehet, hogy csak 15-16 évesen jön meg és az is normális. 15/L
2010. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem elég az, hogy nő a melletek és szőrös a hónaljatok, talán a puncitok is, legalább 1-2 éve kell lenni fehérfolyásnak is.
2010. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem már volt, barimnak még nem.
2010. márc. 8. 07:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Mért várjátok ennyire?
2010. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
áá, neki, már megjött, nekem még nem! :(
2010. jún. 1. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!