Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhet meg a menstruációm...

Mitől jöhet meg a menstruációm az utolsó menstruáció után kb. egy héttel? Kicsit félek most.

Figyelt kérdés

Igazából január 1-től vérezgettem (inkább barna folyás volt), rendesen 7-én indult be a menstruációm, és nagyjából 11-ig tartott. Aznap már csak délelőtt volt meg. Este pedig lefeküdtem a barátommal - nem védekeztünk, de nem is tartott sokáig az aktus, és nem is bennem élvezett el. Nem csináltam még tesztet, mert biztos vagyok benne, hogy nem lehetek terhes még. Viszont tegnap óta fájnak a melleim, ma pedig észrevettem, hogy egy nagyon kevés vér keveredett a folyásomba. Ez mitől lehet?

Olvastam ezt-azt, és megijedtem, mikor valaki azt írta, korai vetélés jele lehet.

Mekkora az esélye, hogy teherbe estem a menzeszem vége után rögtön úgy, hogy nem ment el bennem a barátom? És, annak, hogy egy hét után esetleg megjön, mi az oka? Lehet, hogy ez csak pszichés, és annyira biztos akarok lenni abban, hogy nem estem teherbe, hogy valahogy beindítottam a menzeszem, csak, hogy meggyőzzem magam az igazamról? Mellesleg fel is fázhattam kicsit...

Nagyon kérlek, segítsetek, mert kétségbe vagyok esve.



2013. jan. 19. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Védekezés nélkül egy pillanat is elég ahhoz, hogy ondó vagy előváladék kerüljön a hüvelyedbe! Amíg nem akarsz kisbabát, védekezés nélkül egy pillanatig se szexeljetek!!!
2013. jan. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!