Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mézeshetek hólyaghurut,...

Mézeshetek hólyaghurut, tapasztalatok? Nekem 4. szex után 4szerre is előjött. Ti hogyan véditek ki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A húgyhólyaghurutot bakteriális fertőzés okozza.

Vizelettenyésztést kell csináltatni ilyenkor és antibiotikummal kikezelni.

Ha pedig nincs rendesen kikezelve, akkor újra meg újra elő fog jönni, hisz nem pusztul el az összes baktérium, ami a gyulladást okozza.

Védekezni pedig ellene alapos tisztálkodással, hogy meg legyen előzve az, hogy baktérium jusson a húgyutakba.

2013. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


én küszködtem legutóbb 3x volt hólyaghurutom. Direkt megkérdeztem a dokit, hogy lehetséges-e, hogy átadjuk egymásnak a párommal. Azt mondta, az így nem terjed. úgyhogy én már nem is tudom, mire gondoljak.

2013. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
válts orvost.
2013. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosakodas szex elott, utan. Valamint ha szex elott nem tudsz elmenni pisilni utanavfeltetlenul menj el. Miota igy csinalom nem jott elo a holyaghurutom.
2013. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szex utan mindig menj pisilni a leheto leghamarabb, kezdj el szedni tozegafonya kapszulat, heti 1x huvelyoblites tejsavas pezsgotablettaval, ovakodj a felfazastol. Nekem ezek bevaltak.
2013. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hasonlo problemam van. Meg sikerult oldanod a problemat? Hogyan?
2013. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!