Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mikor es miert dontottetek...

Ti mikor es miert dontottetek ugy hogy szorteleniteni fogjatok magatokat ott lent?

Figyelt kérdés

13/L vagyok es engem mar kicsit zavar hogy szoros a nunim..egyszeruen undorito . kivancsi vagyok hogy ti hogy csinaltatok? hany evesen? anyukatoknak szoltatok?:)

tudom sok ilyen kerdes van de telefonrol semmi kedvem keresgelni.


2013. jan. 9. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sose akartam, aztán lett egy pasim, aki azt kérte, szedjem le. Kár volt:D
2013. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14-15 körül lehettem. Igazából azért, mert a fürdőruhából nyáron kilátszott volna már, ugye a bikinivonalnál.. az meg mégse mondható épp szép látványnak..
2013. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is csak azután amikor elkezdtem nemi életet élni. Addig tök fölösleges, most is csak a férjem miatt szedem engem nem zavarna, persze nem az egész lenne akkor sem de csupasz tuti nem lenne. A bikini vonalat természertesen szedni kell mivel gáz ahogy kilóg a bugyiból. A többbit pedig csak lehet rövidebbre vágatni nem kell teljesen szedned még. Fogsz egy ollót és fazonírozod. A teljessel csak agond van, legtöbb lánybak vuiszket kipattog, főleg az eslő utána vannak ezek késöbb van akinek van van akinek nincs baja vele. De amikor nő 1-2 napig szinte mindnekinek viszket valamennire.
2013. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két hete szedtem le életemben először teljesen, pedig már 22 vagyok.

A bikinivonalat azóta szedem, mióta kilátszik a szőr a bikiniből, de a többi nem zavar.

Most is azért szedtem csak le, hogy vmi "újdonságot" adjak a barátomnak. De szerintem roppant kényelmetlen. Ha szőrnövekedéssel ellentétesen borotválod, akkor kipattog és begyullad az egész. Ha azonos irányban, akkor nem lesz sima, a pici tüskék ott maradnak. Utána 2-3 napig úgy viszket, hogy állandóan vakarni kell.

Ha gyantával szeded le, akkor meg bepisilsz a fájdalomtól.

Ráadásul a szőr védelmet nyújt, nem véletlen nőtt oda.

Szerintem addig baromi felesleges leszedni, amíg az ember nem él nemi életet.

De persze azt csinálsz, amit akarsz.

2013. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 voltam. Párom kérte.
2013. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem undorító a szőrös punci! :) Egyébként a szőr védi a hüvelyed, mert nem engedi a puncidra tapadni a bugyit és így kicsit tud szellőzni. :)
2013. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szőrteleníts, mert orvosok szerint is egészségtelen.
2013. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A punci sokkal vonzóbb ha szőrös.
2016. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!