Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 eves vagyok,2 hete kesik a...

13 eves vagyok,2 hete kesik a mensim? Mi lehet az oka? Nagyon ideges vagyok. Senkivel sem voltam eggyutt, mar kezdek beparazni kerem segitsenek!

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked 13 évesen nem lehet még szabályozott menstruációd, szóval ez teljesen normális, nem kell félned. Amúgy az idegesség csak rátesz egy lapáttal, még később fog megjönni. Ha meg nem voltál senkivel együtt, akkor miért parázol, nem lehet baj....
2013. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,nincs semmi baj.Ilyen korban teljesen normális még,ha rendszertelen.
2013. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon akkor se aggódj ha esetleg 2 hónapig késik. De ha esetleg fél év lenne 2 menstruáció között, akkor érdemes orvoshoz menni! :)
2013. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, 16 éves korodig bármi megtörténhet, akár ki is maradozhat! Majd akkorra be fog állni.
2013. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ajjmár én nem értem az ilyet.. minden 2. kérdés ebben a témában ilyen . minek kell 934527763589982367189-szer feltenni ?!?!?!
2013. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!