Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálja segítsenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja segítsenek? (légyszi csak normálisak)

Figyelt kérdés
még csak 13 éves vagyok..kicsit duci vagyok ezért nincs önbizalmam a fiúk csak haverként tekintenek rám...nemtudom hogy hogy kezdhetnék majd el "pasizni" nem akarom sürgetni csak félek attól hogy senkinek sem fogok tetszeni...
2012. júl. 9. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
van rajtam mondjuk 5-10 kiló felesleg de ne képzelj el egy bazikövér lányt nem vagyok annyira gáz mint ahogy te gondolod
2012. júl. 9. 19:22
 2/5 anonim válasza:
szerintem ne siess még van időd hogy megtaláld azt a fiút aki igazán meg érdemel és szeret<3
2012. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ettől nem kell félni, nem lehet mindenki top modell és nem is kell, hogy mindenki az legyen, nem vagyunk egyformák!

Ha valaki szeret, akkor nem azt fogja nézni, hogy van rajtad pár plusz kg :)

Hidd el:)

Legyél vidám és legyen önbizalmad, ami a legfontosabb szerintem, mosolyogj sokat :):)

19/L

2012. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Élj úgy, hogy el tudj érni egy optimális testsúlyt. Figyelj arra, hogy minden nap mozogj (én lift helyett a lépcsőt használom) és az étkezésre sem árt, ha odafigyelsz!

Addig ráérsz! Megvárnak azok a fiúk! :)

2012. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Csupán egy évvel vagyok nálad idősebb, de pár éve túlsúlyosnak számítottam. Nem tetszettem magamnak, így változtattam. Rendszeresen sportolok amitől nemcsak vékony, hanem sportos alakom lett, és így önbizalmam is sokkal több! És ami a legfontosabb: Soha ne add fel! Biztos van olyan srác aki szeretni fog! Úgy ahogy vagy. :) Mosoly! :)
2012. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!