Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pharmatex hüvelytablettáról...

Pharmatex hüvelytablettáról vélemények?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a Lindynette szedését kb egy hónapja, azóta óvszerrel védekezünk, de most szeretném kipróbálni a hüvelytablettát. Kinek vált be? Negatív és pozitív válaszok egyaránt érdekelnek. Köszönöm!

22L


2012. dec. 30. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, mi évek óta használjuk (persze, nem rendszeresen, csak ha ehhez van kedvünk, egyébként óvszert). De csak és kizárólag megszakítással, mert amúgy nagyon nagy az esélye a teherbeesésnek. Sok baba születik pharmatex miatt. De megszakítással nincs mitől félni.
2012. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 70%, a dokim szerint. Barátnőm így lett terhes.
2012. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pharmatex krémet használtam a párommal elég sokáig és nem lett belőle baj. Azt nem tudom, hogy a krém és a hüvely tabletta között lehet-e némi különbség.
2012. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Be kell tartani azt a kb. 10 percet előtte, hogy eltudjon olvadni benne a kúp.
2012. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a kúpja mellett lettem terhes! 1,5 évig ezt használtam és egyszer csak kimaradt. Mondanom sem kell hogy mindig ugyan úgy használtuk, hisz már "rutinosak" voltunk vele! Lehet neked épp jó lesz, de nem ajánlanám. Talán akkor ha nem nagy gond egy baba. De akkor meg nem is kell védekezni, szóval szerintem nem éri meg! Lehet sosem lesz gond,de lehet hogy elsőre! Mi május végére várjuk a kis babánkat, persze már nem bánom :) de nem 20 évesen szerettem volna anya lenni ;)
2012. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is használunk Pharmatexet, de kizárólag megszakítással együtt merjük, és hőmérőzöm is magamat, szóval peteéréskor óvszer, a nem veszélyes napokon Pharmatex+megszakítás. A tablettával az volt a bajunk, hogy nagyon csípett mindkettőnket, és még az aktus végére sem olvadt fel, ilyen apró darabok maradtak, amik karcolták a barátomat. A kúp jobb, nem csíp, de attól meg nagyon síkos leszel, és a szaga nem a legjobb. A következő a krém lesz, amit kipróbálunk...kíváncsi leszek.
2012. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, és mindenkinek ment a zöld kéz.

Akkor viszont megfontolandó, hogy használjuk-e.. :/

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!