Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a lady cuppal, ill. intimtölcsérrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#intimtölcsér #lady cup
2012. dec. 18. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Keress utána, itt is több kérdés volt erröl, a legtöbben igen negativ tapasztalatokat irtak.
2012. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi, igen voltak ilyen kerdesek, elolvastam oket. Konkretan 1 ember irt aki hasznalja is, es o elegedett. A tobbi pedig meg nem probalta, tehat tapasztalatuk nincs.


Varom a tovabbiakban a tapasztalatokat ha vannak, nem pedig a feltetelezeseket! Koszi.

2012. dec. 18. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ma használtam először a Fleurcup nevű intimtölcsért, abból is a kisebb méretet.

Most itthon vagyok, szóval nyugisan tudok kísérletezni.


Egyelőre nem rossz, semmi kellemetlen nincs benne, de az engem is érdekelne, hogy mikor tudom, ha megtelt. Ezért ránézek pár óránként.


Nekem a tampon helyett kellett más alternatívát választani, így kötöttem ki ennél. Először mikor hallottam róla én is csak hüledeztem, aztán eltelt kis idő, és már használom is. ;)

2013. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! A kerdes kiirasa ota en is hasznalom, es bizony eleg hasznos bizonyos helyzetekben. Igaz nem hasznalom kizarolag, de tampon helyett igen, betettel kiegeszitve. Meg nem volt h "baleset" tortent volna, de azert a biztonsag kedveert.
2013. márc. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!