Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kidörzsölt vagy lehet valamily...

Kidörzsölt vagy lehet valamilyen fertőzés? Tapasztalatok? (további lent)

Figyelt kérdés

Tegnap előtt egy kényelmetlen (francia)bugyiban aludtam, amúgy nem hordom de úgy gondoltam aludni jó lesz. Másnapra kidörzsölt, és azóta elég érzékeny vagyok ott... Mintha viszketne, piros. Hintőporral kezeltem.

Csak kidörzsölt vagy lehet valamilyen fertőzésem? (szűz vagyok)

És ha kidörzsölt mikorra múlik el és mivel kezeljem?



2012. nov. 27. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak kidörzsölte, ez még nem fertőzés, biztos valami erősen műszálas vagy csipkés bugyi volt. Neogranormon kenőcs, de lehet bármilyen semleges bőrápoló is, kb 2 nap mire elmúlik. Aztán pár napig csak pamut vagy selyem bugyi, rendes betét résszel.
2012. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pár nap múlva sem lesz jobb, akkor menj orvoshoz a biztonság kedvéért.
2012. nov. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos kidörzsölt. Ne aggódj, ha pár nap alatt elmúlik neogranormonos kenegetéssel, akkor nem kell orvoshoz menni, ha kellemetlenebb lesz, vagy nem múlik, akkor pedig irány a doki.
2012. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, kiderült hogy gomba... :( (viszont az érdekes hogy pont akkor kezdődött amikor a bugyis eset is volt...) Kaptam krémet meg tablettát, és már most javult, szóval már oké. Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 29. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ezért kell mindig orvoshoz menni ha baj van, mert csak ő tud biztosat mondani, nem pedig a számodra idegen internetes fórumozók látatlanban. :)
2012. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, és jó volt hogy elmentem! Most voltam első alkalommal, de ahhoz képest pozitív élmény volt(hála az orvosnak)!
2012. nov. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!