Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki mit tud a KLION-D 100...

Timiike K. kérdése:

Ki mit tud a KLION-D 100 HUVELYTABLETTAROL?

Figyelt kérdés
Korulbelul 1 hete,hogy eszre vettem valami fura feher folyast,majd picit utana olvastam neten es igy ma vegre elmentem dokihoz,aki a Kion-D 100 huvelytablettat ajanlotta. Nemi uton biztos nem kaptam el a fertozest mert egyut veszitettuk el a szuzessegunket a parommal,akivel azota is komoly kapcsolatban vagyok. A kerdezem az lenne,hogyha ma elkezdem a kezelest (reggel es este 1kupp) akkor napkozben lesz valami furcsa hatasa ennek? Marmint az ott marad a helyen? Es amugy valamelyik nap kell,hogy megjojjon a menstruaciom,ilyenkor mit kene tennem? Abbahagyni? Kerlek segitsegetek...

2012. nov. 25. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 kell alkalmazni? azt csak súlyosabb esetekben szoktak. Akkor fog csak kijönni a gyógyszer egyben, ha nem mélyre raktad fel. Ha pedig megjön akkor egyből abba kell hagyni és ha elmúlik a mensi folytatni kell míg el nem fogy. Úgy-e kaptál hüvelyflóra helyreállítót? Ha nem akkor vegyél a patikában, mert a Klion kikezdheti a hüvelyfalát és a hüvely savasságát is helyre kell állítani. Ha nem teszed meg akkor sokkal fogékonyabb leszel utána mondjuk egy gombára...
2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!