Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki fel van...

Van itt olyan, aki fel van regisztrálva a ciklus.hu-ra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megéri felregisztrálni?Mennyire jó/megbízható a menstruációs naptárjuk?

2012. dec. 13. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel vagyok regisztrálva.

Annyiban jó, hogy így nem kell számolgatni, hogy mikor kell megjönnie, mert jelöli a napot, meg előtte figyelmeztető e-mail-t küld. És diagramot is generál a menstruációs ciklusokról, leghosszabb/legrövidebb, valamint hogy meddig tartott. Ez szerintem tök jó, így jöttem rá, hogy kissé szabálytalan, és elkezdtem cickafark teát inni. Most már teljesen szabályos.

Arról is e-mail-t küld, hogy mikor van az ovulációs időszak, bár ezt szoktam érzékelni naptár nélkül is :P .

Amúgy sok szolgáltatása van. Ha épp teherbe akarnék esni, arról is van info, hogy mikor van nagyobb esélye fiú vagy lány gyermek nemzésének. Meg van "hangulat" naptár is, ezt egy időben használtam, érdekességnek jó, de néha magam sem tudom hogy érzem magam, úgyhogy nem használom. Meg terheseknek is van külön naptár.

Ha másnak nem, menstruációs naptárnak jó.

Figyelmeztet, ha esedékes, hogy emlővizsgálatot tarts, ami szerintem nem hülyeség, főleg az én esetemben, mert vannak jóindulatú csomócskák a mellemben, jó ha néha lecsekkolom őket.

2012. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire megbízható, nyilván attól függ, hogy mennyire rendszeres a ciklusod.

Ha háromhavonta menstruálsz egyet, mint én, akkor soha a büdös életben nem fogja a program kitalálni, hogy éppen mikor fog megjönni.

De ha szabályos a ciklusod, akkor meg bármelyik naptár normálisan belövi.

Szerintem amúgy jó, mert lehet rajta görbét is vezetni, egy csomó dolgot be lehet rajta jelölni.

2012. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem az oldaltól függ hogy mennyire megbízható hanem a ciklusaidtól. Ő csak egy átlagot számol. Ha pontos a havid akkor megbízható ha nem akkor nem. Én használom de nem azért meert megbízható avgy sem hanem csak ott vezetem és kész. Jól van összesítve stb. Csomó infot meg tudsz adni stb.
2012. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat.Még nem rendszeres a menzeszem,de oda legalább le tudom jegyezni az időpontokat 16/L
2012. dec. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!