Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensmentis, Dr. Rencz Rita...

Mensmentis, Dr. Rencz Rita vélemények?

Figyelt kérdés
16éves vagyok,tavaly derült ki hogy PCO szindromám van.Teljesen hiányzott a menstruációm azért forultunk orvoshoz.Vérvézgsálatot,ultrahangot csináltak.Amiből kiderült,hogy bár elvileg "nincsen hormon eltérés" IR-em van és rengeteg cisztám.Az orvos nem foglalkozott velem ezért felkerestem egy magánorvost aki Norcolutot írt fel nekem.Am igaz,hogy rendbehozta a ciklusomat de az egész testem pattanásokkal van tele,nincs olyan pontja ahol ne lenne pattanás.20kilót híztam úgy másfél év alatt.Menstruációkor a mellem a kétszeresére duzzad,kemény,ocsmány kirepedezésekkel.Semmi önbizalmam nincsen.Nem tudom így élni az életemet.Ebben a korban buliznom és pasiznom kéne nem úgy élni mint egy 40éves.Kedden megyek a Mensmentis központba.Már csak ettől várok segítséget.Hogy tudnak segíteni lefogyni és rendbehozni az életemet.
2012. dec. 2. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Már megbocsáss te kölyök, de egy 40 éves nem úgy él ahogy te gondolod, és nem is úgy néz ki!

A 40 évesek nem aggastyánok, fogtad?! Amúgy meg elég durung véleményed van a tőled idősebbekről, te pisis!

2018. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
38%

Hasonló problémáim vannak, csak nekem a hajam is kihullott.....24 éves vagyok, nekem is 16 éves koromban kezdődött, azóta se történt sok változás, pedig orvosról orvosra járok.

Az előttem válaszolónak pedig: te mekkora lelki nyomorult lehetsz, ne haragudj? Ide jön valaki segítséget kérni, leírja a problémáit, és te ennyit fogsz fel belőle? 16 éves kislányról beszélünk te szellemileg alulmaradt. Valószínűleg pont egy ilyen élettelen 40 éves vagy, amiről ő beszél, aki abban éli ki magát hogy kislányokat próbál megalázni és beszólogatni nekik. Nagyon szánalmas vagy, és az életed is az lehet. Ostoba......

Te meg kérdező, ne foglalkozz ezzel az agyhalottal, valószínűleg nem volt anyukája :) Nem tehet róla hogy idáig jutott :)

2018. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idejön valaki segítséget kérni. IDE???? Eszeteknél vagytok? Pont ide?! Szakember keressen fel, ne itt nyavalyogjon!
2018. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy pofáztok jobbra-balra de senki sem tud válaszolni a kérdésre. Engem is érdekelne milyen orvos.
2023. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!