Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruációnál lehet-e...

Az első menstruációnál lehet-e tampont használni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne! Vegyél betétet, bőven megteszi. Úgyis csekélyebb vérzésre lehet számnítani az elején. Ha még érintetlen vagy, pláne ne használj tampont!
2012. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi csak fürdeni akartam mert már egy ideje nem zuhanyoztam le ezért írtam ki. Amugy már elmúlt de nekem olyan kissé erős és kb. első fele közepes, 2 fele még túlélhető , vége enyhülő
2012. dec. 29. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

az első válaszoló rosszul mondja, ha szükségét érzed, pl tesióra, vagy egyéb, nyugodtan használhatsz tampont. a legkisebb méretet pont erre találták ki, vagy nagyon enyhe vérzéshez, tehát nyugodtan használhatod :)

tehát, lehet az eslőnél is, de az egy folyamat, mire megtanulod a helyes használatát, addig is használj betétet :)

2012. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zuhanyozásnál nem kell egyáltalán tampon!
2012. dec. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!