Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációnál tampont...

Első menstruációnál tampont használni?

Figyelt kérdés
Most megyek táborba, és hát nem is tudom úgy érzem megfog jönni. De ott van uszoda és rendszeresen fogunk menni, és hogy ha ott megjönne, gondoltam beteszek tampont. Mit gondoltok most mit csináljak?? amúgy 12 leszek jövő hónapban. köszi előre a NORMÁLIS válaszokat!! (bocsi hogy hosszú)
2012. jún. 21. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ne legyél bolond! még csak 12 leszek, minek raknál be előre a semminek? És miaz hogy érzed hogy megfog jönni??? ha annyira parázol akkor vigyél magaddal betétet de hanyagold ezt amit csinálsz
2012. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetne kihagyni a fürdést? Előbb jobb lett volna, hogy amíg nem menstruálsz, felnyúlsz az ujjaddal a puncidba és kitapasztalod, hogy milyen a hüvelyed, merre tudod az ujjad dugni. Arra kell a tampont is. Egyébként a fürdés idejére mini tamponnal próbálkozhatsz guggolva, vagy a wc-n ülve, vagy ahogy Neked a legkényelmesebb. Viszont egy óránál tovább tamponnal se legyél vízben.
2012. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én első alkalommal a betétre szavazok.Annak a használatába is bele kell jönnöd, hogy ne legyen baleset.A fürdést pedig kihagynám.(mármint az úszást)Cikibb, ha ott történik baj.Mindenesetre drukkolok, hogy minden rendben legyen.:)
2012. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2012. jún. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!