Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az nagyon gáz ha első menstruá...

Az nagyon gáz ha első menstruációnál tampont használok?

Figyelt kérdés
Helló. Tegnap jött meg az első és félek elmondani anyának... itthon csak tampont találtam (normált) és fel is rakta nagyin könnyű volt meg sem éreztem hogy van bennem vmi... szóval lehet ettől vmi bajom.? ja meg az h az gáz ha 12 évesen ilyen könnyen felcsúszik? mert van akinek 15 évesen se jó a mini se...lehet az az oka h rendszeresen maszturbálok? bocs ha hosszú:) köszi előre is a választ(: 12L
2012. jún. 29. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sokan vitatkoznak a tamponról. Van aki szerint jó, de szerintem csak akkor használj, ha nagyon muszáj, pl. ha strandon fürödni akarsz. Ha van otthon betét, akkor inkább azt tegyél be. Bár ha szoktál maszturbálni és a puncidba is fel szoktál nyúlni, akkor könnyebb a tampont feldugni.
2012. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Viszont 3-4 óránként mindenképpen cseréld a tampont, és mindig tiszta kézzel nyúlj a tamponhoz és a puncidhoz!
2012. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el anyukádnak, hogy megjött, tudnia kell, ez nem szégyen. A tampon nem gáz, de nem túl egészséges. Nekem is 12 évesen jött meg, de én azóta is csak betétet használok, jobban szeretem. 13/L
2012. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nincs itthon betét...
2012. jún. 29. 15:24
 5/19 anonim ***** válasza:
Az első 2 válasz írója vagyok. Teljesen egyetértek a 3. válaszolóval!!!
2012. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem merem neki elmondani, ilyenekről még sohasem beszélt/ünk....
2012. jún. 29. 15:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki nyugodtan, ez természetes dolog. Megértem, hogy kellemetlen, nálunk sem volt terítéken a téma soha, de attól még jó lenne, ha tudna róla. Azzal meg ne foglalkozz, hogy "gáz"-e a tampon (nem az), ha egyszer most csak az van kéznél. Aztán majd belejössz :)
2012. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Anyukádnak úgy kellett volna nevelnie, hogy ezt a világ legtermészetesebb dolgának tartsd, mert az is. Nem kell ezt szégyellni. Mondd meg neki, hogy menstruálsz és vegyen betétet!
2012. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs otthon betét akkor szolj anyudnak hogy vegyen de ha nincs otthon anyukád akkor te is elmehetsz boltba venni

nem szénem se elmondani anyukádnak se boltba menni hisz sokszor a férfiak is vesznek a párjuknak betétet és a boltból se dobnak ki mert 12 évesen veszel betétet

tompont csak akkor használj ha nagyon muszáj pl. strand

mert nagyon nem egésséges hogy ott bent pang a hüvelyedben a vér és mire észbe kapsz már észre se veszed hogy betétet használsz

2012. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne félj, én még apukámmal is nagyon jól megbeszélem, pedig azelőtt nem nagyon beszéltünk ilyenekről.
2012. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!