Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az nagyon gáz ha első menstruá...

Az nagyon gáz ha első menstruációnál tampont használok?

Figyelt kérdés
Helló. Tegnap jött meg az első és félek elmondani anyának... itthon csak tampont találtam (normált) és fel is rakta nagyin könnyű volt meg sem éreztem hogy van bennem vmi... szóval lehet ettől vmi bajom.? ja meg az h az gáz ha 12 évesen ilyen könnyen felcsúszik? mert van akinek 15 évesen se jó a mini se...lehet az az oka h rendszeresen maszturbálok? bocs ha hosszú:) köszi előre is a választ(: 12L
2012. jún. 29. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon jó dolog, ha egy lány az apukájával is megbeszél ilyen dolgokat, mint a 15:54-es válaszoló. :)
2012. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Most csak gúnyolódtál vagy tényleg komolyan mondtad?
2012. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tényleg jó dolognak tartom, ha egy lány az apukájával is megbeszéli ezeket a dolgokat! Eszemben sincs gúnyolódni!!!
2012. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A 15:59-es válaszoló vagyok. Végül is egy apának is joga van tudni mi történik a lányával, és ő is tudja mi a menstruáció!
2012. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megint a 15:59-es vagyok. A 17:10-es válasz is én írtam.
2012. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem szégyenltem anyukámnak elmondani sőt amikor megjött az bolt az első h elmondtam neki...és szerintem igazatok van tök jó h valaki az apjának is így el tudja mondani.
2012. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15:59-es. Nekem eleve apukámnál jött meg, mert a szüleim elváltak és éppen nála voltam, a felesége is ott volt persze, és így kettőjüknek mondtam el először. Először megdöbbentem, mikor rá jöttem, hogy ez az. Anyukámmal sokszor beszéltünk erről már előtte is, már 7 éves korom óta tudok erről.
2012. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

szerintem amugy egyáltalán nem gáz mert amugy is egyszer ki kell probálni és a tesom is elsőnél tampont használt ( de lehet azért mert úszni mentünk ) egyszer én is ki akarom próbálni mert amugy mindenki felnött meg itt is olvasom hogy sokkal kényelmesebb... de én még csak a 2 menzesznél tartok és nekem az a fura hogy osztálytársaimnak alig van valakinek még fehérfolyása is és nekem jött meg először na már megint regény írtam az életemről akkor csak ennyi

11/L

2013. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia. Ez teljesen természetes női dolog, az élet rendje. Beszélj anyukáddal, minden anyukának tudnia kell. Semmi baj nem lesz nyugodj meg :)

És nyugodtan használhatsz betétet ha neked az a kényelmesebb,jobb. Főleg akkor használj amikor strandra mentek vagy hasonló és akkor vízbe is mehetsz meg minden :D De máskor is használhatsz ha azt szeretnéd,ez is teljesen természetes, semmi bajod nem lehet tőle ;)

2017. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!