Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hamar lehet belejönni...

Milyen hamar lehet belejönni a tamponhasználatba? Tegnap kezdem és még nem mindig megy jól a felhelyezés.

Figyelt kérdés

Pénteken buliba megyek azért is kezdtem el tampont használni, de még nem merem szimplán tangával viselni mert tegnap volt egy alkalom amikor egyáltalán nem tudtam felhelyezni és akkor tudtam betétet betenni.

Ti mennyi idő alatt jöttetek bele annyira, hogy 100%-ig bíztatok benne ?


2012. dec. 19. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. 2 mensi után már muszáj volt megbíznom benne, mert pont akkor mentünk nyaralni, mikor megjött. A lényeg, hogy mielőtt elmész, már egy pár órával tegyél fel egyet, hogy ami alatta van, kifolyhasson egy betétre. Utána már csak cserélni kell időben, hogy ne ázz át, ha tangát veszel fel, tegyél be 2 tisztaságit alá a biztonság kedvéért. Ha nem muszáj a tanga, akkor tampon-betét kombó a legtutibb, így nem folyik le a betétről, de ha nem tudsz időben cserélni, akkor sem látszik meg.
2012. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem megy, ne erőltesd!
2012. dec. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!