Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon felhelyezésénél az...

A tampon felhelyezésénél az normális, hogy utána még percekig érzem?

Figyelt kérdés

Amikor felhelyezem a tampont utána még percekig érzem

(kicsit nyom), pedig már nem tudom tovább tolni,utána már minden jó és nem érzem, mikor egy kicsit "telik". ez normális?


Előre is köszi a válaszokat!



2012. aug. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha csak percekig érzed az nem baj.
2012. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van hogy mikor felteszed akkor nem jol helyezkedik el....és kicsit félre megy...nem az a lényeg hogy tövig felnyomjad, hanem hogy jol behelyezzed, ha kicsit oldalra teszed akkor éezheted, hogy nyom...próbálgassad, addig amig jo nem lesz, sok sikert!
2012. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget! Igyekszem :)

Kezdő tampon használó vagyok és még az lenne a kérdésem, hogy honnan tudom, hogy mikor kell cserélni?

2012. aug. 22. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
tegyél be egy tisztasági betétet, mármint az alsóneműdbe, és ha azon látsz pár cseppet, akkor cserélheted!
2012. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :) és még egy kérdés mikor már kevesebb van és nem csúszik annyira akkor ti hogy oldjátok meg? nem kellemetlen akkor sem a felhelyezés?
2012. aug. 24. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már csak gyenge vérzésed van, és nem akarsz strandon fürödni, akkor inkább betétet használj! :)
2012. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, a 4. választ nem ide akartam!
2012. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!