Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majdnem elájultam első tampon...

Majdnem elájultam első tampon felhelyezése után. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években viszonylag gyakran ájultam el, (pl. védőoltásoknál, fülbevalószúrásoknál)volt hogy egymás után pár perccel többször is. Tehát tudom hogy nem reagálom túl, tudom milyen érzés, mielőtt az ember elveszti az eszméletét. Most használtam először tampont és rögtön utána leírhatatlanul elkezdtem szédülni, és jöttek a csillagok. Nagy nehezen eljutottam az ágyamig és lefeküdtem pihenni, nem lett semmi baj, de eléggé aggaszt a dolog.. Ha legközelebb próbálkozok tamponnal akkor megint így lesz? Meg ha jól tudom, menstruáció alatti hirtelen rosszullét,ájulás komoly betegségekre utalhat, mint például a TSS. vélemények?

16/L


2012. ápr. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A TSS nem jelentkezik ennyi idő alatt.
2012. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én akkor járok így, ha nagyon izgulok/félek, szerintem te is hasonló típus lehetsz
2012. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlstresszelted, nagy izgalomtól, undortól is el lehet ájulni. Én akkor jártam így, amikor az orvos először belenyomta a szemembe a kontaktlencsét. :)
2012. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj tampont.
2012. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a tampont, és használj betétet!
2012. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Áhh, jó esetben majd kinövöd, én is ilyen voltam. :D Elég kellemetlen dolog, próbálj kevésbé rástresszelni az ilyesmire. :S

Semmi bajod nem lesz, csak izgultál. Mensi alatt amúgy a vérveszteség miatt szoktak inkább ájulni, nem ritka dolog, és semmi halálosra nem utal általában. A TSS meg nagyon ritka dolog, és nem jelentkezik ilyen hamar.

Nálad pszichés oka van tuti. :D Elég ez, ne legyél még mellé hipohonder is, mert egy idő után az orvosok se vesznek majd komolyan, ha tényleg baj lenne. :S Lazíts, mennyi fog az! :)

2012. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!