Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet? Kérlek titeket...

Mi lehet? Kérlek titeket adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. 2 hete vesztettem el a szüzességem amivel nem is volt semmi probléma. Azóta még egyszer voltam együtt a párommal, akkor picit elfelejtette magát és erősebben hatolt be mint amennyire jó lett volna, egy kicsit fájt, de aztán végülis nem volt gondom. Viszont

4-5 napja jóval erősebb folyásom van és nem is a megszokott mennyiség/állag/szín.

És viszketek is a hüvelybemenet körül néha erősebben, néha észre sem veszem. Mitől lehet ez???

Gondoltam arra, hogy felfáztam (bár nem tudom milyen tünetei vannak mert még sosem voltam felfázva), vagy gomba lehet?:S Még az is eszembe jutott, hogy esetleg nem vagyok e allergiás a gumira?! Vagy lehet attól hogy kicsit erősebben hatolt belém akkor?

Kérlek segítsetek mert félek. Össze vagyok zavarodva és nemtudom mitől lehet. Még nőgyógyásznál nem voltam ezért tartok kicsit tőle. Előre is köszönöm azoknak akik segítenek.


2009. aug. 22. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! én az elején még a kombival kezdtem persze volt amikor hatot volt hogy nem, és volt hogy már 2 havonta előjött a gomba és folytattam a kombit,de itt volt a baj.mivel nem szabad sokáig alkalmazni,mert hozzászokik a szervezeted. mára már kigyógyultam belőle szerencsére. mondok pár tippet, lehet segít, de nem muszáj megfogadnod:

1. ha nem javul a kombi után akor irány a doki

2. ne használd sűrűn, a tájékoztatóban benne is van h évi 4szer lehet (azt hiszem ennyit ír)

3. ha már érzed h vizsket, scíp, ég, erős büdös darabos a folyásod akkor tuti h gomba és jó lenne ha addig nem szexelnél a pároddal és ő is kenegetné magát Canesten krémmel még akkor is ha neki nincs tünete,mert ha nem kezelitek akor visszakapod tőle a köv. szex alkalmával (1hétig napi 2szer)

4. a fehérneműdet mosd ki 90fokon

5. a nemiszervednél használj külön kis törölközőt

6. Lactacyd intimlemosó se maradjon ki a fürdésnél



Most ennyi jut eszembe, én ezeekt betartva már nem vagyok gombás és jó a szex is a párommal


18/L

2009. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Sok hasznos dolog van benne!

Intim mosakodószert használok mindig. A külön törölközőt bevezetem.

Nem terveztem a sokszori használatát a kombinak, majd szerintem ha nem javul egy kúra után akkor elmegyek dokihoz, csak félek tőle. Mondjuk sajnos ilyen típus vagyok. Bármilyen dokihoz kell mennem akkor már félek.

Azért gondolom, hogy a páromnak nem lehet baja, mert mindig védekeztünk óvszerrel és nem gondolom hogy így is tőle kaphattam el. Természetesen addig míg "ki nem gyógyulok" ebből a helyzetből addig nincs szex. De ezt Ő is meg fogja érteni. Tényleg köszönöm a válaszod.

2009. aug. 22. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!