Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adjatok tanácsot adjatok,...

Adjatok tanácsot adjatok, talán orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal csak hétvégén tudunk összejönni, mindketten dolgozunk, de sokkal több szexet is kívánnánk, így próbáljuk behozni egy hétvége alatt, ami elmaradt DE:

3-4 órás menet után (szünetekkel) mindig elkezd csípni, fájni a hüvelybemenetemnél, kidörzsölődik. Pedig nagyon nedves vagyok, intim mosakodót is használok, már kenőccsel is próbálom felkészíteni, nem csnáljuk vadul, nem extrém méretű a párom farka ...

Miért lehet ez? Nagyon kellemetlen, pedig én kívánom, de akkor is kidörzsölődik... Pedig nem kell sikosító, mert magamtól is nedves vagyok, túlságosan is.

A párom meg azt hiszi én nem kívánom, pedig nem így van.

Mit tehetnék? Aki hasonló helyzetben van mit tudna mondani?

/Nem tudtam eldönteni, hogy ez a kérdés ide, vagy a Szexualitásba tartozik-e, jelentsétek nyugodtan, ha rossz helyen van, de nagyon fontos lenne valami tanács./


2010. aug. 24. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszerűen csak ennyit bír a szervezeted. Lehet, hogy ha többször tudnátok találkozni, akkor nem lenne ilyen gond. Persze ez csak találgatás.
2010. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Szinte kivédhetetlen, hogy bekövetkezzen, bár síkosítóval még nyerhetsz egy kis időt! Ne mindjárt használjátok, csak egy kicsit később.
2010. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát azért egy 3-4 órás menet után ember a talpán az a nő, akinek nem kellemetlen egy kicsit. nekem már egy átlagos fél órás menet után is ilyen érzésem van, ha jobb napom van, akkor 3 menet fér bele egymás után, de az tutolsók már rövidebbek. szerintem nincs veled semmi baj.
2010. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Túl sérülékeny lehet a hüvelyed nyálkahártyája. Valószínű, hogy valami enyhe gombás fertőzésed van. Próbáld meg, Canesten Kombival, vagy valami más gombaellenes kenőccsel kezelni.

Amúgy előfordul nyálkahártya sérülékenység vérszegénység, vas hiány esetén is, de akkor más tünetek is lehetnek /fáradékonyság, szédülés stb/

2010. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, le a kalappal előttetek, hogy 3-4 órás meneteket bírtok :) Na jó, nem irigykedem... de az tény, gondolj bele, hogy bármely bőrfelületedet dörzsölnéd órákon keresztül, az is megsínylené, akkor mit szóljon a hüvelybemenet, ami ezerszer érzékenyebb? Persze síkosítóval lehet segíteni egy kicsit, de én inkább lecsökkenteném az időtartamot. Vigyázz Magadra, mert ezekből a hámsérülésekből komoly gond is lehet ám!
2010. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tanulságos válaszok voltak!!!! :)
2010. aug. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!