Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet? Kérlek titeket...

Mi lehet? Kérlek titeket adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. 2 hete vesztettem el a szüzességem amivel nem is volt semmi probléma. Azóta még egyszer voltam együtt a párommal, akkor picit elfelejtette magát és erősebben hatolt be mint amennyire jó lett volna, egy kicsit fájt, de aztán végülis nem volt gondom. Viszont

4-5 napja jóval erősebb folyásom van és nem is a megszokott mennyiség/állag/szín.

És viszketek is a hüvelybemenet körül néha erősebben, néha észre sem veszem. Mitől lehet ez???

Gondoltam arra, hogy felfáztam (bár nem tudom milyen tünetei vannak mert még sosem voltam felfázva), vagy gomba lehet?:S Még az is eszembe jutott, hogy esetleg nem vagyok e allergiás a gumira?! Vagy lehet attól hogy kicsit erősebben hatolt belém akkor?

Kérlek segítsetek mert félek. Össze vagyok zavarodva és nemtudom mitől lehet. Még nőgyógyásznál nem voltam ezért tartok kicsit tőle. Előre is köszönöm azoknak akik segítenek.


2009. aug. 22. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)Ez gomba lesz...Canesten krém,és kup a megoldás rá,gyógyszertárban lehet venni,vény nélkül!!

A felfázás gyakori pisilési ingerrel jár...tehát ez tuti nem az!

2009. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján gombás fertőzésre gondolnék. Ne szégyelld megmutatni nőgyógyásznak, mert kezelés nélkül más bajod is lehet belőle, és nem utolsó sorban kellemetlen érzés is. Jobbulást!
2009. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat és azt is, hogy ilyen rendesek vagytok. Én is a Canesten Kombira gondoltam, és ha attól nem múlik akkor elmennék dokihoz. Ha nem lenne muszáj akkor még nem most mennék el. Szerintetek ez így "jó ötlet"?
2009. aug. 22. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem használ, csak akkor doki :) De tuti használni fog, velem is így volt!
2009. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezelni kezelheted,de sztem ennyi idősen már egyrészt ideje lenne egy kivizsgálásnak,főleg mert már nem vagy szűz...másrészt pedig az orvos lehet,hogy jobb gyógyszert irna fel...azért nem ártana ha látná!!

Ez nem ciki,neki ez olyan meló,mint neked mondjuk mosogatni:)1.válaszoló voltam

2009. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tervezem, hogy elmegyek, már anyával is beszéltem erről, de igazából én szeptember körülre időzítettem volna ezt. És tartok is tőle. Főleg, hogy most ilyen problémám akadt. Egy sima ellenőrzés is más lenne, mint így. De mindenképp elmegyek ha nem javul a Canesten Kombitól.
2009. aug. 22. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem kezeld magad a Canesten kombival, ne legyen sex, és használj intim lemosot, ez a dolog el fog tartani egy hétig kb, ha az idö alatt nem javul, a dokinak meg kell mutatnod, nehogy felfelé száljon a fertözés, és bajod nagyobb legyen.

ápolónő

2009. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De a Canesten Kombiba csak 3 darab kúp van. Akkor ha a 3 után nem javul, megcsináljam a kúrát még egyszer? Természetesen ha nem javul alap, hogy elmegyek nőgyógyászhoz, csak ha nem lenne muszáj és ez is helyre hozná akkor ezt választanám. Köszönöm a segítséget!!
2009. aug. 22. 15:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van benne 3 db, mert annyi kell egy kúrához. De a gyógyszertárban biztos tudnak tanácsot adni, hogy meg lehet-e ismételni, de szerintem ha nem javul inkább menj el egy orvoshoz. Próbáld ki, szerintem biztos lesz javulás.
2009. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített mind!:)
2009. aug. 22. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!