Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy 8 óránál tovább maradt bennetek a tampon?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak a toxikus sokk szindrómáról beszéltem, idióta. Bakteriális fertőzésről esetleg hallottál már? Abszolút hülyeségeket beszélsz. Ha te nem figyelsz a higiéniára, meg az egészségedre, sz@rok rá, de ne terjeszd a f@szságaidat.
2012. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
4%
Ja és mi a francért cikkeznének róla, hogy valaki beteg lett? Főcìm: Józsi náthás, Joci meg húgyhólyaggyulladást kapott, mert nem cserélt tampont? Biztos sok embert érdekelne..
2012. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Én annyit gondolok, hogy aki esetleg hajlamos a fertőzésekre, felfázásra, gombásodásra annak kevésbé jó a tampon. Legalábbis ilyen tünetek esetén a szakértők is inkább a betétet ajánlják.


Aki nem hajlamos ilyesmiket elkapni, az meg örüljön neki és használjon tampont. Én is azt tenném, de már nem merek :P

2012. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
A véres tamponban lévő baktériumok is tudnak elég csúnya fertőzéseket okozni! Nem csak a TSS miatt egészségtelen a tampon! Legalább éjjel hagyd kitisztulni a hüvelyed, és betétet használj!!!
2012. dec. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó, ne haragudj, nem bántásból, de a hüvely nem a menszesz alatt fog tisztulni, hanem utána, amikor barnás vérzés van. :) Bár ezt te nem tudhatod, mivel fiú vagy. :)

Kedves kérdező, igen, velem is előfordult, hogy éjszaka többet aludtam, mint 8 óra és hát a tampon is ott volt... na mindegy, bajom nem lett tőle. Reggel szépen fogtam magam és megmosakodtam azzal a lemosóval, amit a dokim ajánlott menszesz időszakra és folytatódott a nap tovább... :)

Egyet jegyezz meg, hogy ha nappal semmi bajod nincs a tampontól, akkor éjszaka sem lesz. Akkor sem, ha véletlenül 9 órát alszol, bár tényleg jobb odafigyelni, hogy legyen ilyenkor ébresztő, stb...

Ha nincs rá hajlamod, úgysem lesz bajod se a tampontól, se a betéttől. Azt használd és annyi időre, amelyik és ahogy neked kényelmes. Sok sikert és jó tapasztalatszerzést. :)

2012. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8%
toxikus sokkot nem csak az kaphat aki tampont használ. De ha te ennyire kakilsz hogy bajod le használj betétet,
2012. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Vicces, hogy az ilyen kérdések mindig tampon vs. betét vitává fajulnak. Mindenki azt használ, amit akar, ennyi.
2012. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó válaszolónál a pont! :)
2012. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem fordult elő és nem is fog. Nappal akkora méretet használok, hogy 4 óránként cserélni tudjam. Éjjel maradok a betéténél.
2012. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!