Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy 8 óránál tovább maradt bennetek a tampon?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Japp,este.
2012. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és ebből nem lehet baj? :S
2012. dec. 13. 22:46
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
nem
2012. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Én 6 óránál tovább nem használom, nappal tampon, éjszakára betétet teszek be. A vér nagyon jó táptalaj a baktériumoknak, a tamponban lévő vér meg bomlik egy idő után . Nem kockáztatok.
2012. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Már hogy a fenèbe ne lehetne baja? Felléphet toxikus sokk szindróma egyrészt, másrészt elszaporodnak rajta a baktériumok bizonyos idő után, mert ugye szerves anyag a vér és bomlani kezd. Szóval az is okozhat betegséget.
2012. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
most elbizonytalanítottatok. néha megesik hogy 10 órát alszok.
2012. dec. 13. 23:12
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
30 évig menszeszeltem, néha baromi erősen.. és volt, hogy több, mint 8 órát volt bent, ne is egyszer. köszönöm, még élek, sosem volt bajom. Sőt, a sok év alatt összegyűjtött ismeretségi körömben, soha senkinek nem volt a fent említett baja... sztem sokan nem ismernek olyat, akinek volt. (ja, most tuti lesz valaki, akinek igen, dehát ezt borítékolni lehet) :)
2012. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Te tanultál valaha biológiát?? Gondolkozni tudsz esetleg? Az, hogy neked nem volt bajod, meg a barátaidnak se tőle, szerinted az azt jelenti, hogy másnak se lehet??? Ez olyan, mint ha azt mondanád, biztos nem lesz rákos, mert te sose voltál, meg a társaságodban se volt senkinek. Iq fighter.
2012. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Esténként én is tampont használok betéttel együtt, magában egyik sem elég. Ez van. Aki fél hogy belehal, az ne használja. Bár még nem tudok olyasmiről hogy bárkinek is baja lett volna tampontól. Legalábbis nem cikkeztek róla sehol...
2012. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Hát persze, lehet.. mint ahogy akár a fejünkre is eshet egy tégla. Már az orvosok is azt mondják, hogy igen, persze, lehet... viszont többször fordult elő olyan nőknél, akik pl nem használtak tampont.

Baromira nem jellemző, hogy ilyen baja legyen tőle a nőknek. És ha lesz, totál nem biztos, hogy ettől. A szarért kell mindenkit ijesztgetni? Ez tudod olyan, mintha azt mondanád, hogy ne egyél cukrot, mert cukorbeteg leszel.. de mondhatnék én is sok példát. iq fájter... :)

2012. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!