Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durván szőrös has? Mit tehetek...

Durván szőrös has? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész h kicsit szőrös volt a hasam ( de mint utána néztem ez minden lánynál normális)nagyon zavart ezért fogtam és leborotváltam. Nagyon nem kellett volna. Képzelhetitek hogy néz ki. Hasonlítsátok össze a lábatokkal..kb olyan. Mit tudnék ellene tenni? Epilátor nem vált be, ugyanolyan maradt. Orvoshoz nem szeretnék menni, nagyon megalázónak érzem. Gyantát próbáltam itthon, de nem szedte le, nem tudom, hogy rosszul csináltam-e de a lábamat is szoktam és ott sikerül, itt pedig nem jött semmi. Valami ötlet? Nagyon nagyon fontos lenne. !

Köszönöm !



2012. dec. 10. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológus. Elhiheted, napi kábé 25-50 ilyen esettel találkozik, de ha ezt nem kezelteted csak rosszabb lesz, más, komolyabb bajod is lehet belőle. Így végleges szőrtelenítésre se mehetsz, mert ha a hormonjaiddal valami nem oké ugyanúgy visszanő, ahhoz meg kicsit drága...
2012. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

az egyik barátnőmnek is olyan a hasa,pedig csak 13 éves. amúgy is szőrös típus,de amikor múltkor megláttam a hasát,rosszul lettem. ő nem szedi semmivel,de nagyon sz@r lehet,mert szőrösebb,mint bármelyik fiú az osztályból..úgy hogy ők már igen szőrösek szal elég gáz neki lány létére. de legalább nem nagyon kell mutogatnia.

sztem orvos,mert tuti hogy hormon probléma!

14L

2012. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon olyan.. nincs hormon problémám

(igen voltam orvosnál)

2012. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

IPL: intenzív villanófény technika


Kozmetikus csinálja, de nem olcsó.

2012. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj endokrinológiára, mert csak így derül ki, hogy van-e hormonproblémád, vagy nincs.
2012. dec. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy attól lett ilyen hogy leborotváltad. Hormon probléma inkább okozza! Minél előbb nézesd meg amíg más elváltozás nem jelentkezik!
2012. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!