Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez női impotencia? Mit tehetek?

Ez női impotencia? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyok együtt. A szexuális életünk korán kezdődött, fiatal voltam, Ő volt az első. Majdnem egy évig semmi baj nem volt, sőt talán tovább is valamivel, de utána három-négy hónapig nem bírtam azt se, ha hozzám ért, sírni kezdtem, mintha félnék, pedig sose erőltetett semmit, sose fájt, mindig türelmes volt. Utána újra volt valami, de tulajdonképpen azóta az esetek túlnyomó többségében nem megy. Összeszorulok nagyon annyira, hogy fáj, vagy az alhasamat nyomja alulról és az fáj, vagy szimplán nem megy. Voltak rövidebb időszakok, amikor ment, nagyon jól, de utána megint visszatért ez az állapot. Mit tehetek? Egyáltalán mi ez? Ő még mindig türelmes, de boldoggá akarom tenni, és magammal szemben van elvárásom. Orálisán ki tudom elégíteni, de az nem ugyanaz, pedig szívvel csinálom, mert szeretem, de azért neki is hiányzik. Ahogy nekem is, legtöbbször talán már az is hiányzik, hogy nem kívánom, de kívánni akarom. Mást nem tudok kívánni. Csak Őt, de Őt is változóan.

2012. nov. 26. 16:46
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem keressél egy jó szexuálpszichológust és vele beszéld meg a problémádat.

Biztos van és tud megoldást ajánlani.

2012. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 éves múltam jóval, de nem vagyok 18. Pénzem nincs ilyenre, és kérni sem tudok. Félek, hogy ez tartós, és mind a kapcsolatomat, mind engem tönkretesz.
2012. nov. 26. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Nézz utána a net-en a vaginizmusnak.

Az 1-es tanácsa jó, kár hogy nincs pénz rá.

2012. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd bántásnak, de ez is a túl korán elkezdett szexuális életre vezethető vissza, amikor a gyerekek még lelkileg nincsenek felkészülve a dologra.

Első körben menj el pszichiáterhez, amit a TB támogat, így nem kell fizetned érte. (nem feltétlenül szükséges szexuál pszichológus) Ha ő úgy ítéli meg a problémát, akkor tovább fog küldeni szakorvoshoz.

2012. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem veszem bántásnak, nagyon bánom, hogy nem vártam kicsit, de nem akarom megbánni, mert változtatni nem tudok rajta, főleg, hogy tökéletes volt. :) Konkrét tippetek nincs?
2012. nov. 27. 12:37
 6/7 anonim válasza:
40%

Szerintem picit álljatok le a szexxel. Ne a szexuális élettel, folytathatjatok a pettinget, orális szexet (mindkettőtöknél), de a szexet picit mellőzzétek. Gondolom a te testes is megnyugszik. Lehethogy hozhatnátok pici ujjat is az ágyba, vehetnétek egy pici vibrátort, az viszonylag olcsó. Próbáljatok nagyon nyugodt romantikus környezetben szerelmeskedni. Próbáljatok egyszerűbb pózokat, szerintem a leg izgalommentesebb az ha a párod oldalból hátulról átölel. A misszionarispuzt eleinte utaltuk, akkor gyakran én is és a barátnőm is begörcsöltünk.

Beszélgessetek sokat. Próbáld megbeszélni a nőgyógyászoddal is.


23/F

2012. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket kipróbálom!!!!
2012. nov. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!