Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérnyomás csökkentő gyógyszer?

Vérnyomás csökkentő gyógyszer?

Figyelt kérdés

IRABEL vérnyomás csökkentőt szedek.. Nem gyakori 1000 betegből legalább egy ,de 100 betegből kevesebb mint 1 tapasztalta


szexuális teljesítőképességgel kapcsolatos problémák


Ezt az impotenciára értik???



2012. okt. 10. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, ezek szerintem lehetnek például:

merevedési zavar, impotencia, korai magömlés, késlekedő magömlés, csökkent szexuális vágy, stb.

2012. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezek a számok amiket ráírnak mennyire igaz?
2012. okt. 10. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy nem gyakori, szerintem nem érinthet sok embert.

Kár volt elolvasnod, mert esetleg jobban odafigyelsz majd, vagy idegeskedsz emiatt és attól lesznek problémáid.

Én már régen nem merem elolvasni a mellékhatásokat, mert annyi minden rémséget írnak, hogy egy gyógyszert sem merek bevenni. :-)

Persze kérdezd meg a háziorvosodat, hogy nincs-e helyette olyan gyógyszer, aminek nincs ilyen mellékhatása.

2012. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszernek van a potenciára hatása. Amit írsz, az minimális. Legtöbbször azért kerül bele a gyógyszer-tájékoztatóba, hogy ne lehessen perelni a gyógyszergyártókat. De azt tudomásul kell venni: akinek tartósan van szükséglete egy bizonyos gyógyszerre, az az összes mellékhatását is megtapasztalja. A
2012. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!