Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyú görcseim vannak, ha...

Iszonyú görcseim vannak, ha megjön és ömlik a vér. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megjönnie és már ma szenvedek a görcsöktől.Voltam ezzel a problémámmal többször is orvosnál,de azt mondták,miden rendben,én olyan típusú nő vagyok,akit jobban megvisel a menstruáció. Mondjuk édesanyám is így volt egészen a klimaxig.

De volt már rá példa,hogy táppénzre kellett menne,mert annyi vér jött,hogy szédültem és úgy görcsöltem,hogy kikelni nem bírtam az ágyból.

Mit lehet tenni ezek ellen a problémák ellen,mert nekem már a no-spa sem használ akármennyit veszek be belőle?

Valakit tud tanácsot adni?



2012. nov. 30. 07:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is rosszul vagyok ennek a teának a szagától is, de 10 mp alatt lehúzom, utána bekapok egy falat kenyeret és már jó is. Megéri. én inkább szenvedek 10mp-et a teától, mint a görcsöktől napokig...
2012. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
13:23-as Utolsó előtti! Nagyon köszönöm a bíztató szavakat,sokat jelentett és ki is fogom próbálni amit mondtál.Hát műtetni nem is akarom,mert már volt egy nőgyógyászati műtétem,teljesen más okból és azt is nehezen dolgoztam fel.De amit te írtál jó lehet,így tényleg nagyon hálás vagyok érte!
2012. nov. 30. 13:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáltad már a stabilizált Aloe Vera tőzegáfonyás ivólevet? Ezt érdemes lenne folyamatosan fogyasztani és segíthet, gőrcsök esetén pedig a szűrt változatból inni.Sok jó tapasztalat van vele.
2012. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem,még nem próbáltam és hallani sem hallottam róla.Hol lehet ezt venni és mennyiért?
2012. dec. 2. 15:23
 15/16 24éveslány válasza:
Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni csak megvárod hogy elmúljon! Nem vagy vele egyedül
2012. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
en is odavagyok a menstruaciotol,1 nappal mielott megjon kiiratom magam az orvossal es 2 napig vodkan elek, nem hat a legerosebb gyogyszer sem csak ha kiutom magam szo szerint elviselhetetlen a fajdalom.. minden honapban. DEJOO NONEK LENNI:-)))
2013. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!