Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta nagyon viszket a...

Tegnap óta nagyon viszket a hüvelybemenetnél, de nőgyógyászhoz csak jövő7en tudok menni. Vettem canesten combit, elkezdjem használni?

Figyelt kérdés

csak olyan válaszoljon, aki ért hozzá!

Gombára gyanakszom, gondolom csak rosszabb, ha jövő7ig várok a kezeléssel.



2012. nov. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdd ... ártani nem árt
2012. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem várnék a fertőzéssel, hanem mennék egyből. Mert csak további kellemetlenségeid lesznek.

Az a baj, hogy többféle hüvelygomba van, nemcsak candida. Sőt, bakteriális fertőzés is okozhat hasonló tüneteket, mint a gomba. A Canesten pedig csak a candida gombára jó. Ha neked nem candida gomba által okozott fertőzésed van, vagy nem csak az, hanem másik gomba is van a candida mellett, esetleg bakteriális fertőzésed van, akkor nem fog vagy csak részben fog használni a Canesten.

Ha pedig nekiállsz látatlanban kezelni magad, akkor pedig mire jövő héten eljutsz a nőgyógyászatra és kenetet vennének, hogy tenyésztést csináljanak, hogy megtudják milyen kórokozó által okozott fertőzésed van, akkor pedig a Canesten befolyásolni fogja az eredményt.

Szóval én mennék egyből, megoldanám valahogy. Ha fertőzésed van, sürgős esetnek számít, nem kell időpont, sem beutaló.

2012. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha problémád van, akkor soron kívül el kell lássanak. nem használnám a canesten kombit, azért sem, amit az előző válaszadó írt és azért sem, mert szerintem hatástalan. Amit most tehetsz, hogy gyógyszertárból beszerzel frezyderm intim segítséget, az nem befolyásolja a vizsgálatot és az eredményt.
2012. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hátha még valaki olvassa egyszer: a nőgyógyász felírt egy másikat (Gynazol), ami szerinte jobb a canestennél, de a kenőcsöt a canesteneset használhatom... Hát úgy is tettem, de nem sok változást tapasztaltam viszont egy egyszerű módszerrel ( vízben főzött, áztatott fahéjas hüvelyöblítés) igaz kicsit csípett, de meglepő módon elmúlt minden viszketés.
2012. nov. 12. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:

a fahéj latin neve: pinus vacarandus ... persze, hogy elmulasztja :)


viccen kívül: a fahéj talán tüneti kezelés lehet, mivel csípett némileg érzéketlenebbek lettek az idegvégződések, ezért nem viszket ... bár a természet csodákra képes

2012. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadónak igaza van, a fahéj inkább csak érzéstelenít.
2012. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre hasznos volt :D
2012. nov. 16. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!