Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért ilyen kicsi a mellem?

Platinateknős kérdése:

Mért ilyen kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Nekem kezdett az osztályba legelőször nőni a mellem, kb 4. be. Most 7.- es vagyok 13 éves. Először gyorsan nőt de aztán megállt és azóta alig nőtt. És a bal nagyobb mint a jobb. És a jobbon sebszerű vonalak vannak. És eres is de anya azt mondta hogy normális. És túl nagyok a mellbimbóim de az családi vonás. És anyunak nagy a mellei ezért is nem értem. Remélem nem mellrák...:/ A mensim még nem jött meg de azért nem aggódom mivel anyunakis meg a tesomnakis 15 év fölött jött meg. Félek hogy valami baj van velem! Nemsokára megyek életem első nőgyógyászati vizsgálatomra ugyhogy ottis majd megkérdezem...

2012. nov. 5. 20:36
 1/8 anonim válasza:
nem mellrák
2012. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, hogy mellrákod van! Sőt, semmi bajod nincs! 13 éves vagy, még bőven fejlődik a tested, és a melleid is nőhetnek! A nemi érés egy hosszú, több évig tartó folyamat.
2012. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 16 éves korodig a menstruációd miatt se aggódj! :)
2012. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 koromban kezdett el nőni,frissen 10éves koromban jött meg. És most nem nől már 2 éve nagyon kicsik és az egyik nagyobb mint a másik,sebek vannak rajta 13éves vagyok.
2012. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uti válaszolónak. Igen nekemis már több éve 1 vagy 2 cm ert nőt csak. Nemértem...
2012. nov. 6. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon..:( A többi lánynak bezzeg nő,de nekem nem..
2012. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányok, vaze! :) Nem kell mindenkinek lufi ahhoz, hogy vonzó legyen! Ha szép a szemed, a hajad, vagy a lábad, hangsúlyozd azt! Ha egyik sem az (szerinted) akkor sportolj, hogy azzá váljon, de mindenekelőtt hidd el, hogy nem a külsődtől válsz szerethetővé!
2012. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem áll jól mindenkinek a nagy mell.Ha vékony vagy akkor meg főleg.Nekekem két gyerek után lett nagy.Sör is növeli.
2013. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!